منو

 قلب جوان رفسنجانی در بدنی دیگر به تپش ادامه میدهد/چهارمین عمل برداشت قلب رفسنجان در سال جاری انجام شد

حسن محمدرضاخانی جوان ۲۸ساله رفسنجانی با اهدای ۴ عضو حیات‌بخش خود به چهار بیمار نیازمند عضو زندگی دوباره بخشید.

۲۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حسن محمدرضاخانی که در اثر ضایعه مغزی در بیمارستان علی بن ابیطالب (ع ) بستری بود در تاریخ ۲۰مهرماه علیرغم تلاش بی‌وقفه پرسنل این مرکز و مراقبت های ویژه‌ای که به این جانبخش صورت گرفت، دچار مرگ مغزی شد که با رضایت خانواده ایثارگرش در تاریخ ۲۴مهرماه با اهدای قلب، کبد و دو کلیه توانست جان چهار هم وطن نیازمند عضو را از مرگ حتمی نجات دهد .

زهرا عظیمی ادامه داد: عمل برداشت عضو این جانبخش در اتاق عمل بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) توسط جراحان اعزامی از تهران و تیم اتاق عمل بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) انجام شد و اعضای پیوندی این جانبخش به بیماران نیازمند عضو اهدا می‌شود.

عظیمی ضمن تشکر از همکاری تیم پیوند اعضا دانشگاه علوم پزشکی به خصوص پرسنل زحمتکش آی سی یو ۱ و اتاق عمل و پرسنل اورژانس ۱۱۵ و تمامی دوستداران فرایند مقدس اهدای عضو ابراز امیدواری کرد: ان‌شاءالله بتوانیم با اهدای عضو حال دیگران را خوب کنیم، جان چند نفر به یک تصمیم جانبخش وابسته است و جای خالی را با زندگی پر کنیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.