منو

تجمع دانشگاهیان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در محکومیت جنایات صهیونیستی غزه

دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با برگزاری تجمعی خودجوش جنایات و حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه را محکوم کردند.

۲۶ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،در پی جنایات صهیونیستی در غزه تجمعی با حضور رئیس، هیأت رئیسه و جمعی از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان صبح امروز ۲۶ مهرماه در کنار قبور شهدای گمنام و شهید تحویلیان برگزار شد و حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه را محکوم کردند.

در این تجمع دکتر مهدی تقوی دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ایراد سخن کرد و سپس بیانیه دانشگاهیان توسط یکی از دانشجویان قرائت شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.