منو

فرماندار رفسنجان: پیچ خطرناک در محور داوران در حال اصلاح است

فرماندار رفسنجان گفت: پیچ خطرناک ابتدای محور رفسنجان به زرند که منجر به تصادفات و واژگونی ها  می شد با توافق کشاورزان این قسمت اراضی کشاورزی به محور ادغام شد و این پیچ در راستای کاهش تصادفات در حال اصلاح است.

۲۷ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حسین رضایی که با حضور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رفسنجان بازدیدی از روند تعریض و دوبانده سازی محور حادثه خیز یعنی رفسنجان به زرند داشت اظهار کرد: عملیات اجرای پروژه دبانده سازی و تعریض محور رفسنجان به زرند از سال 1400 آغاز شد.

وی افزود: تعریض و دوبانده شدن این محور در حال انجام است و با بودجه اولیه نزدیک 3 کیلومتر توانستیم تعریض کنیم.

رضایی بیان کرد: در قسمتی از اجرای این طرح پیچ خطرناکی وجود دارد که در آن شاهد واژگونی ها و تصادفات هستیم و برای اصلاح این پیچ نیاز به عقب نشینی اراضی کشاورزی در این قسمت بودیم که با مالکان این توافق انجام شد و اصلاح پیچ در حال انجام است.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: این محور دومین جاده خطرناک استان کرمان محسوب می شود که دارای معایبی همچون کم عرضی و فاقد شانه خاکی است که امیدواریم تعریض کامل و دوبانده سازی آن انجام شود و از بروز تصادفات جلوگیری به عمل آید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.