منو

داوطلبان انتخابات مجلس ثبت نام خود را تا ۳ آبان قطعی کنند

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان از شروع ثبت نام قطعی داوطلبان انتخابات مجلس خبرداد و گفت: تکمیل مدارک داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 27 مهر ماه در بستر اینترنت آغاز شده و داوطلبان می توانند تا سوم آبان ثبت نام خود را قطعی کنند.

۲۹ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، دکتر مجید دهقانی در خصوص آخرین وضعیت انتخابات دوازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی حوزه رفسنجان و انار اظهار کرد: در 11 اسفند ماه سال جاری رویداد مهم انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را در پیش رو داریم.

وی افزود: نخستین گام انتخاباتی در سال جاری با پیش ثبت نام های انتخاباتی از داوطلبین در 16 مرداد آغاز شد و تا 22 مرداد ادامه داشت که در حوزه رفسنجان و انار  157 نفر پیش ثبت نام خود را انجام دادند.

دکتر دهقانی بیان کرد: بعد از آن به مدت یک ماه روند بررسی مدارک داوطلبان انجام شد و برخی که نقص مدرک داشتند از 27 شهریور تا دوم مهرماه فرصت اعتراض داشتند.

وی ادامه داد: نهایتاً تا 26 مهرماه فرصت بررسی مدارک بود که انجام  شد لذا این داوطلبان از 27 مهرماه تا سوم آبان ماه فرصت دارند تا از طریق بستر اینترنت و بدون مراجعه حضوری به فرمانداری ثبت نام خود را تکمیل و قطعی نمایند.

8 نفر به عنوان عضو هیئت اجرایی انتخابات برگزیده شدند

دکتر دهقانی در ادامه اظهار کرد: 13 مهرماه بحث تشکیل هیئت های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع شد و در ابتدا 30 نفر از معتمدین در رفسنجان، کشکوئیه، انار، نوق و بخش فردوس تعیین شدند که به تایید هیئت نظارت بر انتخابات رسیدند.

وی افزود: در ادامه از بین این 30 نفر رأی گیری ها انجام و در نهایت 8 نفر به عنوان عضو هیئت اجرایی برای انجام فرایندهای انتخاباتی برگزیده شدند.

دکتر دهقانی خاطرنشان کرد: امیدورایم امسال بر اساس راهبردهای چهارگانه مقام معظم رهبری در حوزه انتخابات یعنی اصل مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت شاهد انتخاباتی پرشور در 11 اسفند ماه باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.