منو

استاندار کرمان: شورای ورزش استان کرمان باید فعال شود

استاندار کرمان، فعال شدن شورای ورزش استان را به منظور هزینه‌کرد اعتبارات بر اساس نگاه متوازن لازم دانست.

۰۳ آبان ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار امروز سه‌شنبه دوم آبان ماه در دیدار مدیرکل و معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان به مناسبت هفته تربیت بدنی، افزود: برخی رشته‌های ورزشی با اعتباراتی کمتر از رشته‌هایی مانند فوتبال، عملکردهای موفقی را به دست می‌آورند.
استاندار کرمان گفت: طبق سیاستگذاری‌های کشوری، سالن‌های ورزشی داخل شهرها به بخش خصوصی واگذار می‌شوند، اما این‌نگرانی وجود دارد که هزینه‌های بالای سالن‌های ورزشی اجازه حضور همه خانواده‌ها را نمی‌دهد که به عنوان یک درخواست و حق عمومی باید برای آن چاره‌اندیشی شود.
وی گفت: تشویق مدال‌آوران مسابقات ملی و بین‌المللی و در شأن ورزشکاران نیز در نظر گرفته شود.
میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان هم در این دیدار به فعالیت ۵۰ هیات ورزشی و بیش از یک هزار و 150 هیئت ورزشی شهرستانی در استان اشاره داشت و گفت: حدود 300 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان کرمان وجود دارد.
وی افزود: 30 پروژه ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در استان کرمان افتتاح شده و یا به بهره‌برداری می‌رسد.
پاریزی با بیان اینکه اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان اعتبارات خوبی بود، ادامه داد:


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.