منو

راهبندان لشکر خرمی شاد…

۰۳ آبان ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//حضور خرمی شاد مدیرعامل تازه از راه رسیده شرکت مس در دفتر امام جمعه محترم رفسنجان حواشی جالبی به همراه داشته است.

گویا خرمی شاد سمت مدیرعاملی مس را با دبیرکلی سازمان ملل اشتباه گرفته که با همراهی تعداد قابل توجهی از پرسنل حراست مجتمع مس به دیدار امام جمعه رفته است .

حجم همراهان مدیرعامل و برنامه تشریفات طاغوتی وی چنان بوده است که متاسفانه نیروی محترم انتظامی و پلیس راهور رفسنجان در اقدامی سوال برانگیز اقدام به راهبندان و سد راه عبور و مرور شهروندان نموده است و باعث آزار و اذیت مردم گردیده و کریدوری اختصاصی برای تردد خرمی شاد فراهم کرده است.

رفتار خارج از عرف مدیر عامل مس در حالی است که مسوولین کشوری رده بالا و بسیار بالاتر از وی به شکلی کاملا مردمی و بدون تشریفات طاغوتی در میان مردم آمد و شد می کنند.

از جمله حضور فروتنانه ریاست محترم جمهوری در نماز جمعه رفسنجان و در میان صفوف نمازگزاران جمعه این شهر خالی از هر گونه تکلفی بود و حتی به دستور ایشان نرده های میان جمعیت به نشانه احترام به مردم و حاضرین در مصلی جمع آوری شد.

بنظر جو مدیر عاملی مس ، کارمند سابق ایمیدرو را گرفته و خرمی شاد بیش از اندازه در نقشش فرو رفته است.
باید به این نوسوار مرکب مس یاد آوری کرد مردم چون تویی را بسیار دیده اند.

ضمنا جای سوال است از پلیس راهوار که خود باید تسهیل گر عبور و مرور مردم شهر باشد ، که بر اساس کدام دستور یا پروتکل، اقدام به راه بندان و بستن خیابان‌ها و آزار و اذیت مردم نموده اید؟

منتظر پاسخ مسوولین راهوار رفسنجان میمانیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.