منو

ساکت بعد از طوفان به آرامش رسید!

دو پیروزی متوالی در خارج از خانه گواهی بر تحقق وعده بزرگ ساکت الهامی به هواداران مس رفسنجان در روزهای تلخ اوایل فصل است.

۰۸ آبان ۱۴۰۲

به گزارش ایستار,اگرچه مس رفسنجان همچون فصول گذشته در لیگ بیست و سوم شروع خوبی نداشت، اما ساکت الهامی از روز اول به پیشرفت تیمش از نظر فنی و قرار گرفتن روی ریل نتیجه‌گیری اطمینان داشت. سرمربی باتجربه مسی‌ها که با انگیزه زیاد کار خود را در جمع نارنجی‎‌پوشان فوتبال ایران شروع کرد ، بعد از شکست خانگی و سنگین تیمش در هفته سوم مقابل شمس‎‌آذر تازه لیگ برتری شده با آرامشی مثال‌زدنی در نشست خبری شرکت کرد و نزدیک به 30 دقیقه با خبرنگاران بومی در رفسنجان به گفت و گو پرداخت.

ساکت در آن غروب داغ تابستانی اگرچه نمی‌توانست شکست غیر منتظره مس رفسنجان را باور کند، اما روبه‌روی دوربین‌ها خود را مقصر دانست و البته یک وعده بزرگ به هواداران واقعی مس رفسنجان داد. او خطاب به مردم رفسنجان و هواداران مس اعلام کرد که با ایجاد هماهنگی میان بازیکنان جدید و قدیم مس تیمی آبرومند را درست خواهد کرد که می‌تواند حریفی سرسخت در لیگ برتر باشد.

با گذشت چند هفته از آن روز عجیب برای الهامی و مس رفسنجان، حالا ساکت به وعده بزرگ خود عمل کرده و نتایج هفته های اخیر نارنجی‌پوشان از این مربی یک چهره محبوب نزد طرفداران رفسنجانی ساخته است.

روند خوب مس که از برد مقابل آلومینیوم اراک شروع شد، با نمایش مناسب مقابل استقلال ادامه یافت. اگرچه مسی‎‌ها با یک گل به خودی مقابل استقلال بازنده شدند اما عملکرد خوب آنها بسیار مورد توجه قرار گرفت و حتی هواداران مس هم بعد از شکست مقابل استقلال رضایت خود از روند رو به پیشرفت تیم را با تشویق الهامی و سایر اعضای تیم نشان دادند.

مسئله‌ای که ساکت الهامی و اعضای مس رفسنجان را به یک آرامش خوب رسانده، دو برد متوالی در خارج از خانه در دو بازی اخیر است که یکی از آنها اهمیت بیشتری داشت. برد مقابل ذوب‌آهن در اصفهان آنهم با سرمربیگری محمد ربیعی که در 4 فصل قبلی روی نیمکت مس حضور داشت، طیف بیشتری از طرفداران را با ساکت و تیمش همراه کرد و در نهایت پیروزی اخیر بر پیکان اوضاع را از آنچه بود، بهتر هم کرد.

مرور نتایج مس رفسنجان در 4 هفته گذشته روند روبه جلوی و پیشرفت محسوس این تیم را نشان می‌دهد؛ سه پیروزی مقابل آلومینیوم اراک، ذوب آهن و پیکان که دوتای آنها خارج از خانه رقم خورده و یک شکست مقابل استقلال 9 امتیاز را به اندوخته شاگردان الهامی افزود و بی‌شک این روند خوب آنها را امیدوار به ادامه نتایج خوب در بازی‌های آینده کرده است.

الهامی با گذر از روزهای سخت در رفسنجان حالا به یک آرامش مناسب دست یافته و با انگیزه بیشتری کارش را دنبال می‌کند؛ او با توجه به نفرات تاثیرگذاری که برای بازی در ترکیب مس انتخاب کرده یک ماجراجویی هیجان‌انگیز را دنبال می‌کند که می‌تواند بیش از گذشته لبخند رضایت را به لبان هواداران رفسنجانی بیاورد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + ده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.