منو

باحضور مدیرکل بحران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور؛ بخشی از عملیات اجرای پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان آغاز شد

باحضور مدیرکل بحران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی بخشی از عملیات اجرای پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال آغاز شد.

۲۳ آبان ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، عملیات اجرای پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان به طول ۸۱۰ متر با حضور مهندس اکبری مدیرکل بحران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، دکتر دهقانی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری مهندس عبدیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مهندس چرخ انداز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان و دیگر مسیولین کلنگ زنی شد.

مهندس اکبری مدیرکل بحران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این آئین اظهار کرد: بحث رفع تنش آبی در استان های کشور را شروع کردیم و افتخار می کنیم که استان کرمان این دیار کریمان و پایتخت مقاومت در اولویت این برنامه قرار گرفت.

وی افزود: در این استان نگرانی ها و دغدغه های فراوانی بابت تنش آبی وجود دارد و امیدواریم با اجرای این پروژه آب آشامیدنی اهالی این استان فراهم و بحران تنش آبی رفع گردد.
اکبری بیان کرد: با اجرای پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان تابستان 1403 تنش آبی برطرف خواهد شد.

مهندس علیرضا عبدیان مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمان هم در این آئین اظهار کرد: طی جلسه ای اول آبان ماه در وزارت نیرو به اتفاق استاندار کرمان داشتیم مقرر شد آبرسانی به رفسنجان از خط انتقال آب خلیج فارس اجرا و در دهه فجر مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: توسط دو شرکت دو فاز پروژه 21 کیلومتری و 4 کیلومتری  خط انتقال اجرا شد و امروز هم قرار است فاز سوم این پروژه با متراژ 810 متر توسط شرکت آب و فاضلاب کشور و اعتبار 22 میلیارد ریال از محل اعتبارات تنش آبی اجرا شود.

عبدیان خاطرنشان کرد: این لوله خط انتقال قرار است به مخزن 20 هزار متر مکعبی رفسنجان متصل شود تا کمبود آب آشامیدنی و تنش آبی در تابستان رفع گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.