منو

رونمایی از اتوبوس کتاب رفسنجان

۰۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،عصر امروز همزمان با آخرین روز هفته کتاب و کتابخوانی اتوبوس کتاب رفسنجان با حضور مجید دهقانی معاون سیاسی فرماندار، مجید کهنوجی شهردار، حسین کهنوجی و سید ابراهیم صباغ جعفری عضو شورای اسلامی شهر رفسنجان ،سید عباس حسینی معاونت هنری شهرداری ،محمدرضا سلمانی مدیر عامل سازمان حمل و نقل، مجتبی میرزمانی رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری ، الهام صادقی رئیس دانشگاه پیام‌نور رفسنجان ، مردم و دوست داران کتاب در بوستان معلم رونمایی شد.

اتوبوس کتاب رفسنجان با شعار «کتاب‌هایی در اتوبوس آگاهی» به همت شهرداری رفسنجان ، دانشگاه پیام‌نور و کانون کتاب‌یار با هدف اشاعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی و سهولت در دسترسی به کتاب راه اندازی شده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.