منو

استاندار کرمان خبر داد: ورود قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی در حوزه‌ مسکن، راه و آبخیزداری

استاندار کرمان گفت: در طرح جدید قرارگاه محرومیت‌زدایی و بسیج سازندگی در حوزه‌های مسکن، راه روستایی و آبخیزداری به توسعه روستاهای استان کمک می‌کنند.

۱۲ آذر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار صبح یکشنبه 12 آذر ماه در جمع مردم کبوترخان رفسنجان با اشاره به بهبود کیفیت و کمیت آب آشامیدنی کبوترخان و حومه رفسنجان با افتتاح طرح آبرسانی گفت: ۸۰۰ روستا در استان کرمان در فاز نخست آبرسانی می‌شوند.
وی بیان داشت: طرح جهاد آبرسانی توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه و شرکت آب و فاضلاب استان کرمان شیوه عملی و الگوی بسیار خوب و به صرفه‌ای در پروژه‌های آبرسانی است.
استاندار کرمان از اهمیت اصلاح شبکه آب داخل روستا نیز گفت و افزود: شبکه لوله‌های قدیمی باید اصلاح و بازسازی شوند که ضمن جلوگیری از هدررفت آب، کیفیت آب آشامیدنی را نیز ارتقا می‌دهد.
فداکار عنوان کرد: در طرح جدید قرارگاه محرومیت‌زدایی و بسیج سازندگی در حوزه‌های دیگری چون مسکن، راه روستایی و آبخیزداری نیز ورود خواهند داشت که کمکی به توسعه روستاهای استان می‌شود و زندگی و خدمات‌رسانی در روستاها را بهبود می‌بخشد.
استاندار کرمان گفت: در راستای نهضت ملی مسکن، تامین زمین و آماده‌سازی و زیرساخت‌ها به عهده دولت است که نهایت تلاش خود را در این مسئله به کار می‌گیرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.