منو

در سایه سکوت جلالی مهره چینی زاهدی در مس!!!

۰۵ دی ۱۴۰۲

 

تارنمای خبری ایستار//سلمان ابراهیمی نژاد یکی از نزدیکترین مهره های محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان به عنوان عضو و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی نیپک منصوب شده است.

تعجیل در انتصاب وی چنان بوده است که حکم نام برده با تاکید علیخانی مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس، تنها ظرف یک ساعت صادر شده است.ابراهیمی نژاد دانش آموخته مهندسی خودرو بوده و در حوزه صنعت مس هیچ سابقه ای ندارد.

نامبرده که سالها پیش بورسیه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بوده و با هزینه دانشگاه ادامه تحصیل داده بود ، پس از فارغ التحصیلی، یک روز هم در دانشگاه ولی عصر خدمت نکرد و با لطایف الحیلی خود را به یکی از دانشگاههای تهران خود منتقل نمود.

پایگاه خبری ایستار از ابتدای انتصاب علیخانی در راس صندوق بازنشستگی مس نسبت به اقدامات جهت دار باند مرتبط با نماینده کرمان هشدار داده بود که متاسفانه در سایه سکوت حجت‌الاسلام جلالی و حمایت همه جانبه خرمی شاد به سرانجامی نرسیده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.