منو

فرصت ۳ ماهه به بانک ها؛ بانک ها نباید واحدهای تولیدی تحت تملک را تعطیل کنند

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: از امروز کلیه بانک ها به مدت 3 ماه فرصت دارند که واحدهای تولیدی تحت تملک خود را تعیین تکلیف کنند بانک ها حق ندارند واحدی را در عوض بدهی تملک و تعطیل کنند در این صورت بانک مربوطه را بازخواست خواهیم کرد، کسی حق توقف چرخه تولید را ندارد.

۱۰ دی ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدباقر آقاعلیخانی در ستاد رفع موانع تولید که درمحل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولان و صنعتگران شهرستان برگزار شد بیان کرد: پتانسیل علمی رفسنجان بالاست و باید از این بدنه در حوزه تولید و رفع مشکلات آن استفاده کرد.

وی افزود: 209 مشکل در حوزه تولید کشور اعم از کشاورزی، صمت، نفت، نیرو، بهداشت و غیره را استخراج شده و برای هر کدام از این حوزه ها در هر موضوعی از جمله مواد اولیه تا بازار فروش ورود کردیم و راهکار وجود دارد.

آقاعلیخانی با اشاره به اینکه مصوبات ستاد تسهیل کشور لازم الاجراست تصریح کرد: نامه ویژه این امر مهم نیز از سوی دادستان کل کشور به دادستان های شهرستان ها ابلاغ شده است.

وی خاطرنشان کرد: تا یک ماه آینده موانع بر سر مسیر واحدهای صنعتی رفسنجان حل می شود و این بروکراسی های طولانی و چرخش بیهوده در سیستم ها ایجاد شده که باید ساماندهی شوند.

وی خاطرنشان کرد:  همچنین به دستگاه های نظارتی هم اعلام کردیم که با بازدید از واحدهای تولیدی به مشکلات موجود در آن ها پی ببرند و در گشایش مسیله کمک کنند لذا باید مسیر را باز کنیم و فضا را به سمت اتفاقات خوب سوق دهیم.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: برای حل مشکلات طرح هایی که موجود هستند تلاش کنیم و طرح های جدید هم نیاز به توجیه اقتصادی دارند تا اجرا شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.