منو

این گربه که میرقصانی !!!

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار// نفس حضور محرم احمدیان در هر جایی مساوی است با محتمل شدن هر سناریو ضد کرمانی و ضد رفسنجانی. کسانی که محرم احمدیان و اطرافیانش را می شناسند می دانند ذهنیت احمدیان ازسویی متأثر از تعصبات قومی و از سویی دیگر پیاده سازی سیاست های صدا دربیار است.

حضور احمدیان در صنعت، در زیر چتر حمایتی اردشیر سعد محمدی صورت گرفت و الا احمدیان، نه تحصیلات مرتبطی با صنعت مس داشت و نه تجربیاتی در این حوزه . وی صرفا با رایزنی سعد محمدی به مس آمد و با فشار او استخدام صنعت مس شد. احمدیان از آن دست افرادی است که مخالف بسیار و موافق اندک دارد.دلیل اصلی این ماجرا هم نوع رفتار شخصی و مواجهه با مخاطبین است.

معروف است که در مجتمع مس سرچشمه به کارگرانی که برای گفتگو با او حاضر شده بودند در کمال گستاخی گفته است : ((از من فاصله بگیرید که شما بو می دهید))

انتصاب چنین شخصی از سمت هر مدیری که باشد در واقع دادن این پیام است که می خواهم کارتان را به سخت ترین و بدترین شکل ممکن به پیش ببرم. خرمی شاد با انتصاب احمدیان دقیقاً به دنبال مخابره چنین پیامی به مردم،مسوولین و هواداران باشگاه‌های صنعت مس کرمان و رفسنجان بود،والا آدم عاقل برای خاموش کردن مرافعه به جای قاضی،لوتی را به نمایندگی نمی فرستد.

حضور احمدیان در کمیته ورزشی مس به عنوان دبیر همان و بلند شدن سر و صدا و منازعه از باشگاهای مس همان. همراه کردن مدیرعامل مس سونگون برای بررسی اوضاع باشگاهای کرمانی ،دادن اعلان جنگ رسمی به همه ذی نفعان باشگاه مس بود که با سیاست های اعصاب خرد کن بعدی همراه شد.

حال سوال اصلی این است: هدف چیست؟

((نابودی باشگاه صنعت مس رفسنجان ))

وسیله کدام است؟

((ندان پول)) و ((به ستوه آوردن مدیران فعلی و گرفتن استعفا از آنان به هر طریقی)).

و در آخر حاکم کردن تیم غیر بومی مدنظر احمدیان از جمله علی رمضانی ، عامل اصلی نابودی و سقوط تیم مس کرمان در باشگاه و خلاصه به نابودی کشاندن باشگاه.

اشتباه محاسباتی احمدیان و بزرگ‌ترهایش آن است که محاسبه نکردند که در موج فضاحتی دست و پا می زنند که از هر سو انگشت های اتهام بسیاری به سمتشان نشانه رفته است(فعلا از مسائل مالی پرونده قضایی مدیران قبلی باشگاه در زمان مسوولیت اقایان در شرکت مس میگذیم) و عاقبت این گربه رقصانی ها قطعا آن نخواهد بود که در مخیله می پروراندند .

نه امروز دوران سعد محمدی است که احمدیان هرچه بخواهد بکند و نه باشگاه مس رفسنجان شرکتهای زیر مجموعه مس هستند که احمدیان و اطرافیانش برای آن لقمه بگیرند.

بدون تردید اوضاع بحرانی باشگاه صنعت مس به پایان خواهد رسید و سرانجام کار هرچه باشد محرم احمدیان قطعا تاوان سنگینی برای رفتارش و در حد و اندازه خودش ،خواهد دید.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.