منو

این برگ برنده است

۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار// شایعه ثبت نام دکتر علی اصغر پورمحمدی فرزند مرحوم حجت‌الاسلام حاج شیخ عباس پور محمدی از حوزه انتخابیه تهران مدتها بود که بگوش می رسید.

شایعه ای که با اعلام نهایی اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده به واقعیت بدل شد و بر اساس اطلاعات موثق پایگاه خبری ایستار ،حاج اصغر پورمحمدی امروز یکی از کاندیداهای حاضر در عرصه انتخابات مجلس دوازدهم است.

حاج اصغر پورمحمدی را امروز می توان باسابقه ترین و مبرزترین چهره سیاسی رفسنجان دانست.

حاج اصغر یکی از مهم ترین چهره‌های انقلاب اسلامی در رفسنجان است که حضور فعال او در مسائل مربوط به انقلاب نه تنها در اذهان عامه مردم حتی در زبان بزرگان انقلاب و انقلابیون طراز اول کشور نیز بارها مورد اشاره قرار گرفته است.

تصدی سمت های مهم کشوری در بیش از چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در سازمان صدا و سیما،قوه قضاییه و وزارت صمت از پورمحمدی چهره ای ممتاز و موفق در افق سیاسی کشور و صد البته شهر رفسنجان ساخته است.

اعتماد شخصیت های عالیرتبه و طراز اول کشور، در کنار تعهد کاری مثال زدنی و همچنین سلامت رفتار سیاسی و در کنار آشنایی به پیچ و خم های پیدا و پنهان بازی سیاسی در کشور او را تبدیل به شخصیتی تأثیر گذار و مورد اعتماد نهادها و شخصیت های مهم کشوری کرده است.

اینکه فرزند شایسته رفسنجان از حوزه انتخابیه تهران برای حضور در انتخابات اعلام کاندیداتوری کرده ، شاید برای رفسنجان جز دریغ نتیجه ای به همراه نداشته باشد، گویی درخت تناوری که ریشه در خاکی دارد اما میوه آن نصیب دیگری گردد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.