منو

با پیگیری فرماندار رفسنجان؛ طرح آزادسازی حریم جاده داوران از اراضی کشاورزی عملیاتی شد

در قسمت هایی از حریم محور داوران(رفسنجان به  زرند) اراضی کشاورزی وجود داشت که برای کاهش حوادث ترافیکی باید پروژه عام‌المنفعه ساماندهی این محور و الحاق اراضی کشاورزی به این جاده انجام می شد لذا پیگیری های فرماندار رفسنجان نتیجه داد به طوری که حریم محور داوران از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حسین رضایی فرماندار رفسنجان در بازدید از اجرای طرح ساماندهی و تعریض ۱۳ کیلومتر از محور رفسنجان به زرند گفت: در این محور که با استاندارد روستایی و دارای تردد بالااست تصادفات زیادی رخ می دهد که نیاز بود ساماندهی و تعریض آن انجام شود.

وی افزود: برای تعریض این مسیر از سه راهی جعفرآباد تا فردوسیه آزادگان به طول ۱۳ کیلومتر نیاز به آزادسازی مسیر از اراضی کشاورزی‌در این محور بود.

رضایی تصریح کرد: خوشبختانه با رایزنی ها و صحبت های لازم با کشاورزان و صاحبان این اراضی توانستیم نظر آن‌ها را در واگذاری اراضی به این مسیر جلب کنیم و قطعا قدردان آن ها هستیم و باقی الصالحاتی برای کشاورزان وجود دارد زیرا کشاورزان با این کار خود باعث می شوند تا انار تصادف وهاب منجر به فوت و مصدومیت کاهش یابد.

فرماندار رفسنجان گفت: ۳ کیلومتر از این مسیر تعریض شده و ده کیلومتر بعدی هم در حال اجرا است، عملیات تعریض این محور با همت شهرداری رفسنجان و شرکت مس در حال انجام است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.