منو

میزان وام ودیعه مسکن را اعلام نمی‌کنیم

وزیر راه و شهرسازی گفت: نباید برای تسهیلات ودیعه مسکن هم اکنون عددی اعلام کنیم چرا که اعلام هر عددی باعث افزایش قیمت می‌شود و هم اکنون با توجه به آنکه بسیاری از مردم و مستاجران گرفتار هستند این اعداد و ارقام اعلامی قیمت‌ها را افزایش می‌دهد.

۲۵ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تجارت نیوز ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه شهر‌ها در کشور باید از قاعده خاصی تبعیت کنند افزود: واحد‌های مسکن مهری که در شهر پردیس وجود دارند هم اکنون در حال ساخت هستند و ساخت تعدادی از این واحد‌ها از سال‌های گذشته آغاز شده بود و تعدادی از آن‌ها هم به بهره‌برداری رسیده اند و البته ساخت تعدادی از واحد‌های مسکن مهر هم به دلیل مشکلاتی که در شهر پردیس وجود داشت دیرتر آغاز شده بود.

او ادامه داد: هم اکنون بخش عمده‌ای از این واحد‌ها در پردیس به بهره برداری می‌رسد و هیچ مسکن مهری امسال نیمه تمام باقی نمی‌ماند و تمامی واحد‌ها به بهره برداری می‌رسد.

اسلامی اظهار کرد: تعدادی از واحد‌های مسکن مهر مشکل قضایی داشتند که باید در دادگاه‌ به آن‌ها رسیدگی شود.

وزیر راه وشهرسازی درباره افزایش ۲۰ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر در پردیس هم گفت: این مصوبه شورای عالی مسکن استان است که مربوط به واحد‌هایی است که چندین بار خرید و فروش می‌شوند.

اظهار نظر درباره میزان تسهیلات ودیعه مسکن قیمت‌ها را بالا می‌برد

اسلامی درباره وام ودیعه مسکن هم گفت: نباید برای این تسهیلات هم اکنون عددی اعلام کنیم چرا که اعلام هر عددی باعث افزایش قیمت می‌شود و هم اکنون با توجه به آنکه بسیاری از مردم و مستاجران گرفتار هستند این اعداد و ارقام اعلامی قیمت‌ها را افزایش می‌دهد.

او تاکید کرد: مالکان از این فرصت سو استفاده می‌کنند و باید گفت هر عددی که وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد داده برای کمک به مستاجران بوده است و اعلام قیمت در این شرایط باعث افزایش قیمت‌ها می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی درباره کار نکردن سامانه شناسایی خانه‌های خالی هم گفت: این سامانه فعال است و اگر کسی مدعی است که کار نمی‌کند باید به صورت مستند مدارک را نشان دهد.

اسلامی درباره تعلق گرفتن تسهیلات ودیعه مسکن به مستاجران هم گفت: هنوز اظهار نظر کردن درباره این تسهیلات زود است چرا که هنوز بسته به تایید نرسیده است.

او درباره جزئیات تسهیلات ودیعه مسکن هم گفت: جامعه هدف را در این زمینه شناسایی کرده ایم و الگوی مسکن در تهران حداکثر ۷۵ متر و در سایر شهر‌ها هم ۹۰ متر است.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: زمانی که اعلام می‌کنیم حداکثر ۷۵ متر، این به معنای آن است که واحد‌های زیر ۷۵ متر هم مشمول دریافت این تسهیلات می‌شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.