منو

۱۳۰ طرح به مناسب هفته دولت در رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

هرندی اظهار داشت: در هفته دولت ۴۱ طرح روستایی‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۸۹ پروژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان توسط دستگاه های شهرستان کنگ زنی،افتتاح وبهره برداری خواهد شد.

۲۹ مرداد ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،در عصر چهارشنبه نشست خبری با اهالی رسانه به مناسبت هفته دولت در فرمانداری رفسنجان برگزارشد.
مجید فصیحی هرندی با اشاره به اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:اقتصاد مقاومتی یعنی هر منطقه برحسب پتانسل های خود فعالیتی اقتصادی انجام دهد .
وی ادامه داد:در زمینه اقتصاد مقاومتی در رفسنجان ۶۸ طرح در حوزه صنعت به میزان اعتبار ۵میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان،۷۱ طرح در حوزه میراث و فرهنگی با اعتبار ۲میلیاردو ۷۹۰ میلیارد تومان و در زمینه کشاورزی ۳۷۸ طرح به اعتبار ۱۸ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان به بانک رسالت معرفی شده اند.

وی در ادامه گفت :از این تعداد طرح های که به بانک معرفی شده اند ۱۴۵ مورد مجوز ارائه تهسیلات بانکی را دریافت کرده اند.

هرندی در زمینه مشکلات کم ابی شهرستان یاد اور شد : به علت بالا رفتن پیک مصرف اب در فصل تابستان با مشکل کم ابی در شهرستان رو به رو هستیم البته سیستم ابرسانی شهرستان فرسوده شده است و در برخی نقاط دیگر شهرستان جمعیت افزایش یافته سیستم ابرسانی در ان منطقه جوابگو نیست.

فصیحی هرندی اظهار کرد: امسال به دلیل کمبود بودجه نتوانستیم تصفیه خانه اب را در شهرستان افتتاح کنیم . در سال اینده این پروژه افتتاح و اب ارسنیک دار رفسنجان به اب سالم تبدیل خواهد شد.

هرندی فرماندار رفسنجان با اشاره به شروع مجدد فعالیت فرودگاه رفسنجان تصریح کرد:
فرودگاه رفسنجان از امکانات به روز کشور برخوردار است .در مذاکره با شرکت های هواپیمایی برای شروع پرواز ها هستیم .که در هفته تقریبا سه پرواز با ظرفیت ۱۰۰نفر در شهرستان انجام شود.

هرندی افزود: در هفته دولت ۴۱ طرح روستایی‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۸۹  پروژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان کنگ زنی،افتتاح وبهره برداری خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهار =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.