۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2373


۱۳۰ طرح به مناسب هفته دولت در رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

هرندی اظهار داشت: در هفته دولت ۴۱ طرح روستایی‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۸۹ پروژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان توسط دستگاه های شهرستان کنگ زنی،افتتاح وبهره برداری خواهد شد.


به گزارش ایستار ،در عصر چهارشنبه نشست خبری با اهالی رسانه به مناسبت هفته دولت در فرمانداری رفسنجان برگزارشد.
مجید فصیحی هرندی با اشاره به اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:اقتصاد مقاومتی یعنی هر منطقه برحسب پتانسل های خود فعالیتی اقتصادی انجام دهد .
وی ادامه داد:در زمینه اقتصاد مقاومتی در رفسنجان ۶۸ طرح در حوزه صنعت به میزان اعتبار ۵میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان،۷۱ طرح در حوزه میراث و فرهنگی با اعتبار ۲میلیاردو ۷۹۰ میلیارد تومان و در زمینه کشاورزی ۳۷۸ طرح به اعتبار ۱۸ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان به بانک رسالت معرفی شده اند.

وی در ادامه گفت :از این تعداد طرح های که به بانک معرفی شده اند ۱۴۵ مورد مجوز ارائه تهسیلات بانکی را دریافت کرده اند.

هرندی در زمینه مشکلات کم ابی شهرستان یاد اور شد : به علت بالا رفتن پیک مصرف اب در فصل تابستان با مشکل کم ابی در شهرستان رو به رو هستیم البته سیستم ابرسانی شهرستان فرسوده شده است و در برخی نقاط دیگر شهرستان جمعیت افزایش یافته سیستم ابرسانی در ان منطقه جوابگو نیست.

فصیحی هرندی اظهار کرد: امسال به دلیل کمبود بودجه نتوانستیم تصفیه خانه اب را در شهرستان افتتاح کنیم . در سال اینده این پروژه افتتاح و اب ارسنیک دار رفسنجان به اب سالم تبدیل خواهد شد.

هرندی فرماندار رفسنجان با اشاره به شروع مجدد فعالیت فرودگاه رفسنجان تصریح کرد:
فرودگاه رفسنجان از امکانات به روز کشور برخوردار است .در مذاکره با شرکت های هواپیمایی برای شروع پرواز ها هستیم .که در هفته تقریبا سه پرواز با ظرفیت ۱۰۰نفر در شهرستان انجام شود.

هرندی افزود: در هفته دولت ۴۱ طرح روستایی‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۸۹  پروژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان کنگ زنی،افتتاح وبهره برداری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 9 =