منو

اهدای زندگی به ۳ بیمار نیازمند توسط خانم۲۸ ساله کبوترخانی

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:خانم۲۸ساله کبوترخانی امروز به سه بیمار نیازمند زندگی می بخشد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۹

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:خانم۲۸ساله کبوترخانی امروز به سه بیمار نیازمند زندگی می بخشد.

به گزارش ایستار ،مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت :
مهدیه کوه پنجی بازمانده ؛ خانم ۲۸ ساله اهل کبوتر خان صبح امروز به ۳ بیمار نیازمند زندگی می بخشد.
زهرا عظیمی ادامه داد:اهدا کننده که به دلیل ایست قلبی و تنفسی
۵ شهریور توسط اورژانس ۱۱۵به این مرکز انتقال داده شده ودر بخش آی سی یو ۱بستری بود؛امروز ،کبد و دوکلیه اش به بیمارستان “ابوعلی سینا “شیرازمنتقل و در آنجااهدا می شوند.
وی با اشاره به زحمت های همکارانش در بخش اورژانس و آی. سی .یو بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع)تا کید کرد :عمل های برداشت اعضا با تیم جراحی اتاق عمل همین بیمارستان و انجام می شود و امروزاتاق عمل میزبان متخصص برداشت اعضا از کرمان است .
عظیمی تصریح کرد :به دلیل تعطیل بودن بخش پیوند کلیه در کرمان کلیه ها به شیراز منتقل می شوند .
عظیمی تاکید کرد:بیماران نیازمند به اعضای شهرستان و استان برای دریافت اعضای اهدا شده همیشه در اولویت پیوند بوده وهستند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.