۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2535


در نوزدهمین هفته از پویش هر هفته «الف_ب_ایران» صورت گرفت افتتاح ۶ پروژه بزرگ انتقال برق و فوق توزیع استان کرمان با حضور وزیر نیرو

۶ پروژه بزرگ انتقال برق و فوق توزیع استان کرمان با اعتباری بالغ بر ۴۰۷۵ میلیارد ریال ظهر دوشنبه ۱۷ شهریورماه با حضور وزیر نیرو، استاندار کرمان و جمعی از مسئولین استانی و محلی و به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح شد.

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،در نوزدهمین هفته از پویش هر هفته «الف_ب_ایران»، تعداد ۶ پروژه انتقال و فوق توزیع برق منطقه‌ای کرمان جمعا با اعتبار ۴۰۷۵ میلیارد ریال با حضور وزیر نیرو و استاندار کرمان به بهره برداری رسید.

این پروژه ها شامل پست ۱۳۲/۴۰۰ کیلوولت جیرفت، فاز اول پست ۲۳۰/۴۰۰ کیلوولت نیروگاه شوباد کهنوج، خط انتقال ۴۰۰ کیلوولت کهنوج به جیرفت به طول ۸۹ کیلومتر مدار، خط ۱۳۲ کیلوولت اسماعیلی به فاریاب به طول ۵۷ کیلومتر مدار، یک دستگاه فیدر ۴۰۰ کیلوولت خط در نیروگاه کرمان و همچنین طرح افزایش ظرفیت پست ۱۳۲ کیلوولت محمدآباد بم می باشند .

بهره برداری از این پروژه ها موجب تأمین ظرفیت انتقال، بهبود پایداری و افزایش قابلیت اطمینان شبکه به ویژه در جنوب استان، کاهش تلفات انرژی و افزایش ولتاژ برق فراهم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 17 =