۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2825


عدم دریافت ۲ درصد کارمزد تسهیلات اقتصاد مقاومتی در اینده ای نه چندان دور

تقوی رئیس بانک رسالت رفسنجان تاکید داشت :در هفت ماه اول سال ۶۰ در صد از متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی در بلاتکلیفی به سر میبرند به احتمال زیاد در اینده ای نه چندان دور ۲ درصد کارمزد را دریافت نکنیم .


به گزارش ایستار ،صبح امروز جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان رفسنجان در فرمانداری رفسنجان برگزار شد.
مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان با اشاره به اقتصاد مقاومتی بیان کرد:برا اساس اقتصاد مقاومتی باید از پتانسیل های انسانی و طبیعی هر منطقه برای توانمندی اقتصاد کشور استفاده کرد.

وی ادامه داد: مجتمع مس سرچشمه باید نقدینگی خود را در بانک رسالت رفسنجان افزایش دهد تا با همفکری طرح های بهتری را به تولید برسانیم .

هرندی در زمینه تسهیلات به طرح های حوزه جهاد کشاورزی اظهار داشت:۳۸۷در حوزه کشاورزی به بانک رسالت معرفی شده که وام ۱۸۸ طرح به مبلغ ۱۸ میلیاردو هشتصد و پنجاه و نه میلیون تومان پرداخت شده است ،۱۹۹ طرح در انتظار دریافت وام به مبلغ نه میلیاردو چهارصدو هفتاد و پنج میلیون تومان و ۶۶۹ طرح جدید کشاورزی به بانک رسالت به مبلغ ۲۲میلیارد تومان معرفی شده است.

هرندی در زمینه تسهیلات حوزه میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی بیان کرد:۸۳ طرح در این زمینه به بانک معرفی ، ۱۹ طرح به میزان اعتبار یک میلیاردو هشتصد و سی و پنج میلیون تومان تسهیلات خود را دریافت کرده اند و ۶۴ طرح جدید به مبلغ یک میلیاردو ۶۶۰ میلیون تومان در انتظار دریافت تسهیلات هستند.

وی درزمینه تسهیلات حوزه صنعت و معدن ادامه داد:۶۸ طرح به بانک در حوزه صنعت و معدن معرفی شده که ۲۸ طرح به اعتبار یک میلیاردو ۹۷۰میلیون تومان تسهیلات ارائه شده است ، ۴۰ طرح به اعتبار سه میلیاردو ۴۱۰ میلیون تومان در انتظار دریافت تسهیلات هستند.

تقوی رئیس بانک رسالت رفسنجان در ادامه جلسه تاکید داشت :در هفت ماه اول سال ۶۰ در صد از متقاضیان دریافت وام در بلاتکلیفی به سر میبرند به احتمال زیاد در اینده ای نه چندان دور ۲ درصد کارمزد را دریافت نکنیم .

وی ادامه داد:از دستگاه های مربوطه تقاضا داریم طرح های کمتری به بانک معرفی کنند تا بتوانیم به مردم خدمت رسانی بهتری انجام دهیم .

چرخ‌ انداز مدیر عامل شرکت اب و فضلاب در پایان جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی یاد اور شد: برای تکمیل طرح‌‌مخزن ۱۵ هزار مترمکعبی آب شرب رفسنجان به ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار نیاز داریم تا در سال اینده با کمبود اب در شهرستان رفسنجان مواجه نشویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 17 =