منو

سومین رزمایش کمک های مومنانه مجتمع مس سرچشمه در ابعین حسینی به نیاز مندان اهدا میشود

این اقدامات در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای رزمایش کمک مؤمنانه برای یاری به نیازمندان و دانش آموزان بی بضاعت از زمان شیوع بیماری کرونا انجام شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه بیان کرد:

از زمان شیوع کرونا تا کنون سه مرحله کمک های مومنانه توسط مجتمع مس سرچشمه به نیاز مندان اهداشده است.درمرحله اول در زمان شیوع کرونا ۲۰۰۰بسته معیشتی به خانواده های نیاز مند شهرستان اهدا شده است.

وی افزود:در مرحله دوم در دهه اول ماه محرم به حساب ۱۰۰۰ خانواده نیازمند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان واریز شده است. و در دهه اخر ماه صفر سومین زرمایش کمک های مومنانه مجتمع مس سرچشمه به صورت ۴۶۰ کیف لوازم تحریر به مبلغ۳۵۰ هزار تومان و ۴۰۰ بسته معیشتی به مبلغ ۳۰۰ هزار تومن در اربعین حسینی اهدا میشود.

در اخر گفت:این اقدامات در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای رزمایش کمک مؤمنانه برای یاری به نیازمندان و دانش آموزان بی بضاعت از زمان شیوع بیماری کرونا انجام شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.