منو

مدیرکل انتقال خون: کرمان با کمبود و بحران ذخایر خونی مواجه است.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان با اشاره به اینکه شروع فصل سرد سال و مزید بر علت شدن بیماری کرونا، کرمان را با کمبود و بحران ذخایر خونی روبرو کرد،گفت: امیدواریم مردم در این روزهای سخت، با اهدای خون ،بیماران و نیازمندان به خون و فرآورده‌های خونی را از یاد نبرند.

۲۳ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستاربه نقل از ایرنا،روح الله میرزایی افزود: از بهبود یافتگان کرونا که ۲۸ روز از بهبودی شان گذشته برای اهدای پلاسما به منظور کمک به بیماران بدحال مبتلا به این ویروس به اداره مرکزی انتقال خون دعوت شده است.

وی با اشاره به برنامه های مراکز اهدای خون استان کرمان تصریح کرد: این مرکز به نشانی بلوار ۲۲ بهمن، جنب شرکت گاز که هر روز از ساعت هفت و سی دقیقه صبح تا ۱۹ و پنجشنبه از هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ و همچنین در روز جمعه رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت هشت تا ۱۳ آماده ارائه خدمت به مراجعان است.

میرزایی اظهار داشت: مرکز اهدای خون شهید فیروزی به نشانی ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، جنب دانشگاه امام حسین (ع) نیز روزهای فرد از ساعت هشت صبح تا ۱۳ و پنجشنبه ها ساعت هشت تا ۱۲ و روز شنبه ۲۶ خرداد در روز شهادت امام رضا (ع) از ساعت هشت تا ۱۳ آماده ارائه خدمات به همشهریان هستند.

وی همچنین گفت: مراکز اهدای خون پایگاه های اقماری (سیرجان، رفسنجان، جیرفت و بم) نیز هر روز و روز شنبه ۲۶ مهرماه نیز از ساعت هشت تا ۱۳  باز است.

میرزایی ضمن تشکر از مردم کرمان که هیچگاه بیماران و نیازمندان به خون و فرآورده های خونی را فراموش نکرده و تنهایشان نگذاشته اند گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک و یاری مردم در این راستا از بحران به وجود آمده به سلامت عبور کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.