۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3040


مدیرکل انتقال خون: کرمان با کمبود و بحران ذخایر خونی مواجه است.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان با اشاره به اینکه شروع فصل سرد سال و مزید بر علت شدن بیماری کرونا، کرمان را با کمبود و بحران ذخایر خونی روبرو کرد،گفت: امیدواریم مردم در این روزهای سخت، با اهدای خون ،بیماران و نیازمندان به خون و فرآورده‌های خونی را از یاد نبرند.

به گزارش ایستاربه نقل از ایرنا،روح الله میرزایی افزود: از بهبود یافتگان کرونا که ۲۸ روز از بهبودی شان گذشته برای اهدای پلاسما به منظور کمک به بیماران بدحال مبتلا به این ویروس به اداره مرکزی انتقال خون دعوت شده است.

وی با اشاره به برنامه های مراکز اهدای خون استان کرمان تصریح کرد: این مرکز به نشانی بلوار ۲۲ بهمن، جنب شرکت گاز که هر روز از ساعت هفت و سی دقیقه صبح تا ۱۹ و پنجشنبه از هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ و همچنین در روز جمعه رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت هشت تا ۱۳ آماده ارائه خدمت به مراجعان است.

میرزایی اظهار داشت: مرکز اهدای خون شهید فیروزی به نشانی ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، جنب دانشگاه امام حسین (ع) نیز روزهای فرد از ساعت هشت صبح تا ۱۳ و پنجشنبه ها ساعت هشت تا ۱۲ و روز شنبه ۲۶ خرداد در روز شهادت امام رضا (ع) از ساعت هشت تا ۱۳ آماده ارائه خدمات به همشهریان هستند.

وی همچنین گفت: مراکز اهدای خون پایگاه های اقماری (سیرجان، رفسنجان، جیرفت و بم) نیز هر روز و روز شنبه ۲۶ مهرماه نیز از ساعت هشت تا ۱۳  باز است.

میرزایی ضمن تشکر از مردم کرمان که هیچگاه بیماران و نیازمندان به خون و فرآورده های خونی را فراموش نکرده و تنهایشان نگذاشته اند گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک و یاری مردم در این راستا از بحران به وجود آمده به سلامت عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هفده =