منو

همه نهاد ها باید نقش خود را در ایجاد امنیت به خوبی ایفا کنند

امام جمعه "رفسنجان" گفت: همه نهادها اعم از دولتي و مردمي بايد نقش خود را در ايجاد و استمرار امنيت به خوبي بشناسند و آن را در عمل اجرا كنند.

۲۸ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،امام جمعه “رفسنجان” گفت: همه نهادها اعم از دولتي و مردمي بايد نقش خود را در ايجاد و استمرار امنيت به خوبي بشناسند و آن را در عمل اجرا كنند.

حجت الاسلام والمسلمین”اصغر عسکری” در مراسم صبحگاه هفته ناجا ضمن تبريك این هفته و قدرداني از عملكرد مجموعه نيروي انتظامي در عرصه نظم و امنيت، عنوان کرد: مأموريت هاي نيروي انتظامي ،با اعتقادات و تفکرات مردم گره خورده و بايستي با تلاش و جديت در راستاي جلب اعتماد حداكثري مردم برای برقراری امنیت تلاش كرد .

وی افزود: ادامه تلاش یک دستگاه ، به تنهایی برای ایجاد امنیتی پایدار و ماندگار کافی نیست و همه نهادها اعم از دولتي و مردمي بايد نقش خود را در ايجاد و استمرار امنيت به خوبي بشناسند و با همکاری با نیرو های امنیت ساز از جمله نیرو های مقتدر انتظامی آن را در عمل اجرا كنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.