منو

تجلیل خیرین شهرستان رفسنجان از کادر درمان

خیریه‌های رفسنجان امروز با اهدای شاخه گل و توزیع کارت‌های هدیه از کادر درمان و خدمات بیمارستان علی‌بن ابیطالب (ع) رفسنجان که در خط مقدم مقابله با کرونا مجاهدت می‌کنند، تجلیل کردند.

۰۱ آبان ۱۳۹۹به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب ع رفسنجان ، حمیدرضا ایرانمنش در حاشیه تجلیل خیریه‌ها از کادر درمان بیمارستان علی‌بن ابیطالب (ع) که در خط مقدم مقابله با کرونا مجاهدت می‌کنند، اظهار داشت: حرکت ناقابل و کوچکی است که تشکر اندکی از کادر درمان در همه ابعاد و به تشخیص دانشگاه علوم پزشکی که لیستی در اختیار ما قرار دادند، انجام شود.
نماینده خیریه‌های رفسنجان و کارآفرین برتر استان ادامه داد: این کار در ادامه راه مهمانی بزرگ رفسنجانی‌ها انجام شد که فاز اول این برنامه تجهیز بیمارستان و وسایل درمانی بود، در فاز دوم نزدیک به 10 هزار بسته معیشتی برای کسانی که از کرونا آسیب دیدند توزیع شد و فاز سوم که امروز انجام شده توزیع69 کارت هدیه یک میلیون تومانی و 230 کارت 500 هزارتومانی‌ست که آماده شده و با شاخه گل‌هایی تقدیم نمایندگان کادر زحمت‌کش و مجاهد درمان شد.
وی تصریح کرد: امیدوارم با همت مردم و مراقبت بیشتر و دقت در اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، ماسک، فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌ها را به عنوان یک واکسن تلقی کنیم و به این کادر زحمت‌کش کمک کنیم که واقعا برایشان تحمل این وضعیت خیلی سخت است.
ایرانمنش خاطرنشان کرد: امروز برای تجلیل از کادر درمان خط مقدم مقابله با کرونا، اکثر خیریه‌های رفسنجان مشارکت کردند که امیدواریم مهمانی بزرگ رفسنجانی‌ها به جشن بزرگ فتح و پیروزی بر کرونا تبدیل شود و مهمانی دیگری داشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.