منو

کشف انبار غیرمجاز کودوسم توسط بازرسان صنعت،معدن وتجارت در رفسنجان

اداره صمت رفسنجان یک انبار غیرمجاز کودوسم با میزان بیش از 80 کیسه کود توسط بازرسان صمت کشف گردید

۰۸ آبان ۱۳۹۹


به گزارش استار، صبح امروز اداره صمت رفسنجان یک انبار غیرمجاز کودوسم با میزان بیش از 80 کیسه کود توسط بازرسان صمت کشف گردید.

حسینی نسب مدیر روابط عمومی صمت اظهار داشت: با توجه به اینکه طبق قانون هر واحد صنفی دارای انبار کالا موظف به ثبت کامل مشخصات انبار خود در سامانه جامع انبارها می باشد و هر ماهه موظف به ثبت موجودی ورود و خروج کالای خود در سامانه مذکور است ، هریک از واحدهای صنفی که نسبت به عدم ثبت انبار و اعلام موجودی مبادرت ورزند به منزله تخلف احتکار محسوب شده و کالای مذبور کشف و ضبط خواهد شد و پرونده تخلف ایشان تنظیم و به تعزیرات حکومتی جهت سیر مراحل قانونی ارسال می گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.