منو

پذیرش حضوری ارباب رجوع در ادارات استان کرمان ممنوع شد

جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در کرمان گفت: پذیرش حضوری ارباب رجوع در ادارات این استان با توجه به بند پنج مصوبات چهل و هشتیمن نشست ستاد استانی کرونا از امروز بیستم آبان ۹۹ به مدت یک هفته ممنوع است.

۲۰ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا محمدصادق بصیری اظهار داشت: همچنین از امروز به مدت یک هفته دادگاه های تجدید نظر، حقوقی، کیفری، خانواده و همچنمین بخش اجرای احکام مدنی از پذیرش ارباب رجوع به صورت حضوری معذور است. 

وی تاکید کرد: شهروندان از امروز به مدت یک هفته به هیچ وجه به مراجع مذکور مراجعه نداشته باشند، مگر اشخاصی که از طریق محکام قضایی دعوت به حضور می شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تصریح کرد: مراجع قضایی نیز به صورت تلفنی یا ارائه لایحه از طریق دفاتر خدمات قضایی قادر به انجام فعالیت و ارائه خدمات هستند.

وی گفت: دادسراها در مدت زمان منع پذیرش ارباب رجوع در ادارات استان، مانند گذشته فعال خواهند بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.