۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3373


معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و انتظامی استاندار کرمان اعلام کرد: وضعیت کرونایی شهرستان‌های استان کرمان

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و انتظامی استاندار کرمان با اشاره به وضعیت کرونایی گفت: شهرستان‌های استان کرمان به سه دسته زرد، نارنجی و قرمز تقسیم شده‌اند.

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،دکتر “محمدصادق بصیری” عصر امروز ۲۹ آبان‌ماه در تشریح این خبر گفت: شهرستان‌های استان کرمان به سه دسته زرد، نارنجی و قرمز تقسیم  شده‌اند و بر این اساس شهرستان‌های بم، جیرفت، راور، رفسنجان، زرند، سیرجان، شهربابک، کرمان و کوهبنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی با بیان این مطلب که شهرستان‌های انار، بافت، بردسیر و نرماشیر در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند، اظهار کرد: شهرستان‌های اروزئیه، رابر، رودبار جنوب، ریگان، عنبرآباد، فاریاب، فهرج، قلعه‌گنج، کهنوج و منوجان در وضعیت زرد قرار دارند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و انتظامی استاندار کرمان بیان کرد: حوزه‌ها و فعالیت‌ها در همه این شهرها در پنج بخش؛ ادارات، تجاری، خدماتی و بازرگانی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، ترددها را در بر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه متناسب با روند بیماری در هر شهر وضعیت سه‌گانه و  نوع محدودیت‌های مرتبط تعیین و اعمال ‌می‌شود، تصریح کرد: ضمانت اجرای پیش‌بینی‌شده در این طرح، شامل تذکر کتبی، انفصال از خدمت کارکنان و مدیران دولتی، پلمب، جریمه نقدی و… می‌باشد.

بصیری با اشاره به اینکه جزئیات این طرح تا ساعتی دیگر از طریق صدا و سیما و سانه‌ها برای اجرا در استان کرمان اعمال می‌گردد، عنوان کرد: زمان آغاز اجرای طرح اول آذر ۱۳۹۹ و متناسب با وضعیت بیماری در شهرهای استان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =