۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3392


خلاصه بازی مس رفسنجان 0 – 2 گل گهر سیرجان 30 آبان 99

تیم فوتبال مس رفسنجان در دومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر در دربی کرمان به مصاف گل گهر سیرجان رفت که در نهایت بازی را با دو گل به رقیب واگذار کرد.

در دیدار مس رفسنجان – گل گهر سیرجان چه گذشت؟

مس رفسنجان در هفته دوم لیگ برتر بیستم میزبان گل گهر بود که بازی با ۲ گل به سود شاگردان قلعه نویی خاتمه یافت. در این بازی گادوین منشا، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال هر دو گل گل گهر را زد تا نقش بسزایی در موفقیت تیمش داشته باشد. گل گهر با توجه به برد هفته نخستش، حالا از دو بازی، ۶ امتیاز ارزشمند گرفته و یکی از تیم‌های بالا نشین جدول است.

شرح گل‌های بازی مس رفسنجان – گل گهر سیرجان

مس صفر – گل‌گهر ۱ (دقیقه ۶۱: گادوین منشا): سانتر دقیق و بی‌نقص احمدرضا زنده‌روح از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین را گادوین منشا در موقعیت مشکوک به آفساید با ضربه سر زد تا توپ پس از دفع نوشی‌صوفیانی وارد دروازه مس شود.

مس صفر – گل‌گهر ۲ (دقیقه ۷۵: گادوین منشا): ضدحمله سریع گل‌گهر از سمت راست زمین را سعید صادقی با پاس در عمق به منشا رساند تا این مهاجم نیجریه‌ای با ضربه چیپ دومین گل خود و تیمش را بزند.

ترکیب مس رفسنجان

داود نوشی صوفیانی، امید خالدی، عقیل کعبی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور، قائم اسلامی خواه، محسن آذرباد، میثم نقی زاده، محمد کریم زاده، فراز امامعلی و محمد قاضی.

ترکیب گل گهر سیرجان

علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، علی اصغر آشوری، میلاد زکی پور، سعید صادقی، یونس شاکری، احمد زنده روح و گادوین منشا.

حاشیه دیدار مس رفسنجان – گل گهر سیرجان

 محمد ربیعی و امیر قلعه‌نویی، سرمربیان مس و گل‌گهر قبل از شروع بازی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.
 ناصر سالاری، دروازه‌بان مس رفسنجان پس از عملکرد ضعیفی که در دیدار اخیرشان مقابل استقلال داشت، امروز برابر گل‌گهر نیمکت‌نشین شده و نوشی‌صوفیانی به جای او بازی می‌کند.
 بازی با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت مرحوم محمود یاوری آغاز شد.

منبع:فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 7 =