منو

فرماندار رفسنجان:رفع مشکل کم ابی در صنعت رفسنجان تحولی بزرگی را در شهرستان ایجاد خواهد کرد

در زمینه توسعه ۱۸۰۰ هتکار از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیازمند ۱۵ لیتر اب در ثانیه هستیم که در صورت رفع مشکل کم ابی در صنعت تحولی بزرگ در رفسنجان ایجاد خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۳۹۹


مجید فصیحی هرندی در نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستانهای رفسنجان و انار باتوجه به پایه فعالیت اقتصادی شهرستان رفسنجان اظهار داشت :فعالیت اقتصادی در شهرستان مبتی بر کشاورزی و صنعت است و در قدیم الایام دامپروری هم یکی از این فعالیت ها بوده است و در این زمینه ها به توامند ی ها و موقعیت های بسیاری رسیده ایم البته مشکلات بسیاری هم در این راه وجود دارد.

وی ادامه داد:بحث کم ابی در همه جای کشور وجود دارد و همچین رفع مشکل کم ابی در هر منطقه متفاوت خواهدبود.

فرماندار ویژه رفسنجان اظهار داشت :گلایه مندی های بخش خصوصی بخاطر وجود قوانین بروکراسی در بخش دولتی است و همچنین بخش خصوصی چابک است و میخواهد حرکت کند و این حرکت با بدنه سنگین بخش دولتی همخوانی ندارد.

هرندی با اشاره به مشارکت خیرین در زمینه پیشترفت شهرستان اذعان داشت:تمامی دانشگاه ها ،مدارس،بیمارستان ها و حتی فرودگاه رفسنجان با همیاری خیرین شهرستان احداث شده اند.

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان یاد اور شد:در زمینه توسعه ۱۸۰۰ هتکار از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیازمند ۱۵ لیتر اب در ثانیه هستیم که در صورت رفع مشکل کم ابی در صنعت تحولی بزرگ در رفسنجان ایجاد خواهد شد.

وی در پایان بیان کرد:قرار است طبق یک تفاهم نامه به نام طرح رویش ۴۰طرح در شهرستان شروع شود که افق بلندی در رفسنجان خواهیم داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.