۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3547


فرماندار رفسنجان:رفع مشکل کم ابی در صنعت رفسنجان تحولی بزرگی را در شهرستان ایجاد خواهد کرد

در زمینه توسعه ۱۸۰۰ هتکار از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیازمند ۱۵ لیتر اب در ثانیه هستیم که در صورت رفع مشکل کم ابی در صنعت تحولی بزرگ در رفسنجان ایجاد خواهد شد.


مجید فصیحی هرندی در نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستانهای رفسنجان و انار باتوجه به پایه فعالیت اقتصادی شهرستان رفسنجان اظهار داشت :فعالیت اقتصادی در شهرستان مبتی بر کشاورزی و صنعت است و در قدیم الایام دامپروری هم یکی از این فعالیت ها بوده است و در این زمینه ها به توامند ی ها و موقعیت های بسیاری رسیده ایم البته مشکلات بسیاری هم در این راه وجود دارد.

وی ادامه داد:بحث کم ابی در همه جای کشور وجود دارد و همچین رفع مشکل کم ابی در هر منطقه متفاوت خواهدبود.

فرماندار ویژه رفسنجان اظهار داشت :گلایه مندی های بخش خصوصی بخاطر وجود قوانین بروکراسی در بخش دولتی است و همچنین بخش خصوصی چابک است و میخواهد حرکت کند و این حرکت با بدنه سنگین بخش دولتی همخوانی ندارد.

هرندی با اشاره به مشارکت خیرین در زمینه پیشترفت شهرستان اذعان داشت:تمامی دانشگاه ها ،مدارس،بیمارستان ها و حتی فرودگاه رفسنجان با همیاری خیرین شهرستان احداث شده اند.

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان یاد اور شد:در زمینه توسعه ۱۸۰۰ هتکار از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیازمند ۱۵ لیتر اب در ثانیه هستیم که در صورت رفع مشکل کم ابی در صنعت تحولی بزرگ در رفسنجان ایجاد خواهد شد.

وی در پایان بیان کرد:قرار است طبق یک تفاهم نامه به نام طرح رویش ۴۰طرح در شهرستان شروع شود که افق بلندی در رفسنجان خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =