منو

مسمومیت با الکل در رفسنجان/از مصرف مشروبات الکلی خودداری کنید

رییس بیمارستان علی‌ابن‌ابیطالب (ع) گفت: متاسفانه مواردی از مصرف الکل‌های آلوده در سطح شهر رفسنجان گزارش شده که منجر به بستری ۸ نفر شده است که حال دو نفر از این افراد وخیم است.

۰۱ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،دکتر “علی موسوی” در تشریح این خبر گفت: متاسفانه مواردی از مصرف الکل‌های آلوده در سطح شهر رفسنجان گزارش شده که منجر به بستری تعدادی از افراد شده است.

وی بیان کرد: از صبح یکشنبه تا این لحظه ۸ نفر به دلیل مسمومیت مصرف الکل به بیمارستان مراجعه و بستری که همه آنها دیالیز شده‌اند و متاسفانه حال دو نفر آنها وخیم می‌باشد که احتمال فوت آنها وجود دارد.

رییس بیمارستان علی‌ابن‌ابیطالب (ع) با بیان اینکه نیروی انتظامی پیگیر دستگیری عوامل توزیع این الکل‌های مسموم است، تاکید کرد: از مردم درخواست داریم از مصرف هر گونه مشروبات الکلی جدا خودداری و اگر طی ۴۸ ساعت گذشته مصرف کرده‌اند در صورت بروز علائم مسمومیت حتما به مراکز درمانی مراجعه کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.