منو

14800بازدید از صنوف رفسنجان وانار در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم‌ پزشکی رفسنجان‌ گفت: با اجرای طرح‌ شهید حاج‌ قاسم‌ سلیمانی جهت مبارزه با بیماری منحوس کرونا از دهم آذر ماه تا کنون در رفسنجان‌ و انار ۱۴ هزار و ۸۰۰ بازدید از صنوف انجام‌ شد.

۱۶ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستاربه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان،مجید رنجبر کاظمی سه شنبه (۱۶ دی) ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حاج‌ قاسم‌ سلیمانی بیان کرد: برای مبارزه با شیوع بیماری کرونا طرح شهید حاج‌ قاسم سلیمانی از ابتدای آذر ماه در کشور کلید خورد.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان این‌ طرح‌ را شامل کمیته های اجرایی و نظارت عنوان کرد و افزود: در کمیته نظارت‌ که زیر نظر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی است؛ اقداماتی صورت گرفت و از ابتدای آذر ماه تا دهم این‌ ماه با هماهنگی های لازم‌ با نیروهای بسیج و هلال احمر در مجموع ۳۲ تیم‌ تشکیل و بازرسی ها از صنوف مختلف انجام‌ شد که در این بازدید ها به متخلفینی‌ که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکرات‌ و هشدارهایی لازم‌ داده و در صورت تکرار تخلف آن‌ واحد پلمپ‌ و تعطیل می شود.

رنجبر کاظمی تصریح کرد: تا کنون در این طرح‌ در رفسنجان نیروهای بسیجی و هلال احمر بیش از ۶ هزار و کارشناسان بهداشت هم‌ ۶ هزار بازدید انجام دادند که این‌ ۱۲ هزار بازدید منجر به تعطیلی ۵۰ مورد صنف و امکنه متخلف شد آن‌ ها پروتکل های بهداشتی را امور خود رعایت نمی کردند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان انار هم بازدیدها انجام‌ شد و توسط نیروهای بسیج‌ یک هزار مورد و توسط کارشناسان بهداشت هم یک هزار و ۸۰۰ مورد بازدید انجام شد و نتیجه این بازدیدها ۷ مورد تعطیلی در شهرستان انار بود.

رنجبر کاظمی با اشاره به اینکه طی این مدت با اجرای طرح شهید سلیمانی آمار بستری ها و مرگ و میر بسیار کاهش یافته و بیشتر شهرها از حالت وضعیت قرمز بیرون آمده اند از مردم خواست که همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و فکر نکنند با اینکه وضعیت نارنجی و زرد شده دیگر بیماری ریشه کن شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.