منو

اهدای زندگی به ۳ بیمار نیازمند توسط جوان ۳۵ ساله اندوهجردی در رفسنجان

همزمان با شهادت حضرت زهرا (س)جوان ۳۵ ساله اندوهجردی با اهدای اعضای خود به ۳ بیمار نیازمند زندگی می بخشد. مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:جوان ۳۵ ساله انوهجردی امروز به ۳ بیمار نیازمند زندگی بخشید.

۲۸ دی ۱۳۹۹


به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به خبرنگار ما گفت :
جواد زواری؛ جوان ۳۵ ساله اهل اندوهجرد امروز به ۳ بیمار نیازمند زندگی  بخشید.
زهرا عظیمی ادامه داد:اهدا کننده که ۲۵ دی ماه  به دلیل تصادف دچار مرگ مغزی و با آمبولانس  به اورژانس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) و سپس به ای. سی. یو ۱ منتقل شد، صبح امروزبا رضایت خانواده  کبد ودو کلیه خود را به نیازمندان اهدا می کند .
عظیمی  یاد آور شد ؛ این هفتمین  اهدای  عضو درشهرستان رفسنجان است که اعضای این بیمار به کرمان منتقل و به بیماران نیازمند اهدا میشود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.