منو

ممنوعیت توقف و بارگیری اتوبوس های مسافربری در سطح شهر رفسنجان

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری رفسنجان از ممنوعیت بارگیری اتوبوس های مسافربری در میدان شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی از ابتدای بهمن ماه خبر داد.

۰۷ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان ، محمدرضا سلمانی با اعلام این خبر افزود: از ابتدای بهمن ماه هر گونه مسافرگیری، حمل و تخلیه بار در دفاتر سطح شهر و در دایره میدان ممنوع بوده و با متخلفین برابر مقررات رفتار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می شود، اظهار کرد: بازرسان سازمان حمل و نقل به طور جدی بر اجرای طرح نظارت داشته و از هر گونه توقف اتوبوس ها در میدان جلوگیری می کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری هدف از اجرای این طرح را سهولت در ترافیک و عبور و مرور خودروهای سواری بیان کرد و افزود: شرکت ها و مؤسسات مسافربری فقط مجاز به دایر نمودن دفتر فروش بلیت در سطح شهر بوده و تمامی امور مربوط به مسافرگیری و حمل و تخلیه بار بایستی در پایانه مسافربری انجام شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.