منو

فرماندار رفسنجان:دانش آموزان باید بدانند میراث دار خون چه کسانی هستند

دانش آموزان باید بدانند میراث دار خون کسانی هستند که میتوانستند بمانند اما شیرینی ها وخوش کامی های زندگی را با تلخی های حضور در جنگ بر جان خریدند و جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ، صبح امروزمجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان در ایین نواختن چهل و دومین سال زنگ انقلاب در مدرسه شهید محمد حسین انصاری ضمن گرامی داشت امام (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی که در شکنجه گاه ها ی رژیم شاهنشاهی به شهادت رسیدن اظهار داشت:امام (ره)با هدایت های مدبرانه و پایدار انقلاب اسلامی را رهبری کردند ، بسیاری از شخصیت های انقلابی امام (ره)را در این مسیر همراهی کردند،نسب به اگاهی بخشی مردم ایران گام های اساسی برداشتند و همچنین امیدواریم بر طول عمر مقام معظم رهبری افزوده شود که جامعه ایران و جهان بتوانند از رهبری ایشان استفاده نمایند.

هرندی ادامه داد:آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت های انقلابی هستند که همواره حامی ولایت بودند ، حجت الاسلام پور محمدی و آیت الله هاشیمان سختی ها و دشواری های بسیاری را در دوران قبل از انقلاب متحمل شدند و پایگاه موثر انقلاب اسلامی در رفسنجان بودند که انقلابیون رفسنجان را حمایت و هدایت میکردند.

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه شهرستان رفسنجان حدودا ۱۰۰۰ شهید بعد از انقلاب اسلامی در راه دفاع از کشور تقدیم کرده است افزود:ما ممکن است دچار اشتباه شویم اما امیدواریم این اشتباه از روی دانش و اگاهی نباشد، ملت ملتی بزرگی است ارزوهای بزرگی را در سر می پرواند، شعار هایی که در زمان انقلاب سر میدادیم از جمله استقلال ،ازادی و جمهوری اسلامی تحقق یافتند اما این تحقق ها کفایت نخواهد کرد باید برای پیشترفت در این مسیر بیشتر تلاش کرد .

وی ادامه داد:توسعه های خوبی در زمینه های صنعت ،کشاورزی و… داشتیم و همچنین باید همزمان به توسعه فرهنگ و پرورش جامعه توجه کرد زیرا دشمنان بسترهای فرهنگی ما را مورد هدف قرار داده اند بنابراین باید نقاط ضعف را کاهش داد.

در اخر هرندی گفت:زمانی حق خواهد امد که باطل از بین رود، با اتحاد میتوان باطل را ازبین برد، باید عدالت را گسترش داد و همچنین دانش آموزان باید بدانند میراث دار خون کسانی هستند که میتوانستند بمانند اما شیرینی ها وخوش کامی های زندگی را با تلخی های حضور در جنگ بر جان خریدند و جان خود را تقدیم انقلاب کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.