۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4126


طرح ویژه پلیس دربرخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران

فرمانده انتظامی رفسنجان از اجرای طرح ویژه پلیس در برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران خبر داد

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمدمهدی کریمی اظهار داشت : در حاشیه اجرای مراسم رژه موتوری که به مناسبت گرامی داشت سالروز ۲۲ بهمن در سطح شهر برگزار شد،در پی تماس های مردمی مبنی بر ایجاد مزاحمت و‌آلودگی صوتی توسط موتورسیکلت سواران ، اجرای طرح برخورد با موتوسیکلت سواران متخلف در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در همین راستا تعداد۲۲ دستگاه موتورسیکلت که با انجام حرکات نمایشی ومخاطره آمیزو تولید آلودگی صوتی داشتند را توقیف و‌روانه پارکینگ شدند، ادامه داد: در صورتی که هریک از موتورسیکلت سواران مرتکب یک یا چند مورد از تخلفات رانندگی شده و از سوی مأموران رویت شوند، نسبت به اعمال قانون این وسایل که از جریمه نقدی تا توقیف موتورسیکات را شامل می شود، اقدام خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با بیان این که متأسفانه انجام برخی از تخلفات و قانون گریزی از سوی برخی از موتور سیکلت سوارها افزایش یافته است ، اظهار کرد: مردم و دیگر شهروندان در این زمینه دغدغه‌های دارند که به جا و به حق بوده و خواستار برخورد با این تخلفات هستند. در همین راستا نیز برخورد پلیس با این تخلفات بدون اغماض خواهد بود‌ و از شهروندان خواستند تا در صورت مشاهده چنین تخلفاتی مراتب را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ اطلاع دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 1 =