منو

اهدای زندگی به ۳ بیمار نیازمند توسط خانم رفسنجانی

مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خبرداد:امروز خانم۴۰ ساله رفسنجانی در روز تولدش به ۳بیمار نیازمند زندگی می بخشد.

۰۵ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع ) ،مسئول هماهنگ کننده اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  عنوان کرد :امروز خانم ۴۰ساله رفسنجانی به نام
عصمت دباغیان به ۳ بیمار نیازمند زندگی اهدا می بخشد.

زهرا عظیمی بیان کرد:اهدا کننده که به دلیل عارضه مغزی ۲۹بهمن ماه با کاهش سطح هوشیاری و توسط   ۱۱۵به این بیمارستان مراجعه کرده و در بخش آی سی یو ۲بستری بودصبح روز گذشته  توسط تیم تشخیص مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مرگ معزی وی تایید شدو امروزکبد و دو کلیه اش به بیماران نیازمند اهدا می شود.

عظیمی در اخر گفت :اقای دکتر بور بو جراح کبد و کلیه برای برداشت اعضای این ایثار گرفداکار  دراتاق عمل  بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) حاصر می شود ؛کبد به شیراز و دو کلیه به کرمان منتقل خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.