منو

سرمربی فوتسال مس رفسنجان: هدف ما حفظ قهرمانی لیگ برتر است

هدف ما در لیگ جاری حفظ قهرمانی سال گذشته است، با توجه به دوباختی که در ابتدای فصل داشتیم سعی کردیم نتایج ضعیف خود را جبران کنیم و امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

۰۹ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، عاطفه رضایی سرمربی تیم مس رفسنجان پس از پیروزی مقابل هیات فوتبال اصفهان، گفت: تیم هیات فوتبال اصفهان تیمی جوان و نوپاست ولی ما باید از این دیدار امتیاز کسب می‌کردیم، بازیکنانم به خوبی در زمین حاضر شدند و امیدوارم روند خوب ما ادامه دار باشد.

سرمربی تیم مس رفسنجان تشریح کرد: هدف ما در لیگ جاری حفظ قهرمانی سال گذشته است، با توجه به دوباختی که در ابتدای فصل داشتیم سعی کردیم نتایج ضعیف خود را جبران کنیم و امیدوارم در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: به نظرم مسابقات باید در قالب یک گروه انجام می‌شد، شاهد هستیم که در دو گروه مسابقات تیم‌هایی حاضر هستند که از لحاظ مالی و فنی از شرایط خوبی برخوردار نیستند و از همین رو  از کیفیت لیگ کاسته شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.