منو

عذر خواهی رسمی هیئت فوتبال سیرجان از باشگاه صنعت مس رفسنجان

وقتی که به رغم همه تلاش‌ها اشتباهی رخ می‌دهد باید صریح و بدون اما و اگر عذر خواهی کرد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، ما معیارهای ارزشمند و مهمی برای خود تعیین کرده‌ایم و همکاران ما کوشش زیادی به کار می‌برند که با دقت این معیارها را رعایت کنند و به همین دلیل چنین اشتباهاتی در هیات فوتبال بسیار اندک است.

بنابراین وقتی که به رغم همه تلاش‌ها اشتباهی رخ می‌دهد باید صریح و بدون اما و اگر عذر خواهی کرد.

هیئت فوتبال سیرجان پیوسته بر آن بوده است که سازمانی در راستای اهداف و سیاست‌های فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال استان کرمان برای توسعه فوتبال شهر قدم بردارد و در جریان رقابت های لیگ رسالت اصل بی طرفی را رعایت نماید.

اما با کمال تأسف در صفحه رسمی هیات فوتبال سیرجان خبری حاشيه ساز توسط ادمین در خصوص قرارداد يكي از بازيكنان تيم فوتبال مس رفسنجان منتشر شد که بلافاصله از این صفحه حذف شد لذا بر اساس رعایت اصول اخلاقی بدينوسيله هیئت فوتبال سیرجان از كليه عوامل باشگاه محترم و مردمی مس رفسنجان به واسطه اين اتفاق رسما عذرخواهي مي نمايد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.