منو

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان:نوآوری و فناوری میتواند نقطه قوت یک جامعه باشد

شرکت های بزرگ باید نقش حمایتی و محرکی برای شرکت های دانش بنیان داشته باشند که به همین علت مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری در شهرستان رفسنجان تاسیس شده است ، امید واریم در منطقه جنوب شرق نقطه عطف بسیاری از دانشمندان با استعداد قرار گیرد و اتفاق های خوبی در ایران رخ دهد .

۱۸ اسفند ۱۳۹۹

احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در آیین اختتامیه نخسین رویداد استارت اپی مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری بیان کرد :با توجه به دیدگاه های جدید به حوزه های اقتصاد و صنعت مرکز شتاب دهی و نواوری شهید ستاری شکل گرفت و همچنین نقش شرکت های هم تراز و پیشکسوت در حوزه صنعت مجموعه مارا به تشکیل مرکز نوآوری سوق داد.

وی افزود:با همیاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و دانشگاه ولی العصر (عج)توسط معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور کلنگ زنی این مرکز انجام شد .

احمدی تصریح کرد:در دنیای امروزه جایگاه و نقش صنعت و معدن در حال عوض شدن است وهمچنین شرکت های دانش بنیان نرخ های خوبی در سطح تی پی جی دارند.

وی در ادامه گفت: زمانی بازار منابع طبیعی و نیروی انسانی نقطه ی قوت یک کشور و جامعه بود اما اکنون نوآوری و فناوری میتواند نقطه قوت یک جامعه باشد و در اینده کشور ایران میتواند به جایگاه خوبی در این حوزه ها برسد .

احمدی تاکید کرد:شرکت های بزرگ باید نقش حمایتی و محرکی برای شرکت های دانش بنیان داشته باشند که به همین علت مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری در شهرستان رفسنجان تاسیس شده است ، امید واریم در منطقه جنوب شرق نقطه عطف بسیاری از دانشمندان با استعداد قرار گیرد و اتفاق های خوبی در ایران رخ دهد .

در اخر گفت:ایده استارت اپی شکل که گرفت که ایده ها تبدیل به محصول شوند ، در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان رفسنجان سوله هایی به شرکت های دانش بنیان تحویل داده خواهد شد و برای تامین منابع مالی و سود آوری حمایت خواهند شد .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.