۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4306


مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان:نوآوری و فناوری میتواند نقطه قوت یک جامعه باشد

شرکت های بزرگ باید نقش حمایتی و محرکی برای شرکت های دانش بنیان داشته باشند که به همین علت مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری در شهرستان رفسنجان تاسیس شده است ، امید واریم در منطقه جنوب شرق نقطه عطف بسیاری از دانشمندان با استعداد قرار گیرد و اتفاق های خوبی در ایران رخ دهد .

احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در آیین اختتامیه نخسین رویداد استارت اپی مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری بیان کرد :با توجه به دیدگاه های جدید به حوزه های اقتصاد و صنعت مرکز شتاب دهی و نواوری شهید ستاری شکل گرفت و همچنین نقش شرکت های هم تراز و پیشکسوت در حوزه صنعت مجموعه مارا به تشکیل مرکز نوآوری سوق داد.

وی افزود:با همیاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و دانشگاه ولی العصر (عج)توسط معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور کلنگ زنی این مرکز انجام شد .

احمدی تصریح کرد:در دنیای امروزه جایگاه و نقش صنعت و معدن در حال عوض شدن است وهمچنین شرکت های دانش بنیان نرخ های خوبی در سطح تی پی جی دارند.

وی در ادامه گفت: زمانی بازار منابع طبیعی و نیروی انسانی نقطه ی قوت یک کشور و جامعه بود اما اکنون نوآوری و فناوری میتواند نقطه قوت یک جامعه باشد و در اینده کشور ایران میتواند به جایگاه خوبی در این حوزه ها برسد .

احمدی تاکید کرد:شرکت های بزرگ باید نقش حمایتی و محرکی برای شرکت های دانش بنیان داشته باشند که به همین علت مرکز شتاب دهی و نوآوری شهید ستاری در شهرستان رفسنجان تاسیس شده است ، امید واریم در منطقه جنوب شرق نقطه عطف بسیاری از دانشمندان با استعداد قرار گیرد و اتفاق های خوبی در ایران رخ دهد .

در اخر گفت:ایده استارت اپی شکل که گرفت که ایده ها تبدیل به محصول شوند ، در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان رفسنجان سوله هایی به شرکت های دانش بنیان تحویل داده خواهد شد و برای تامین منابع مالی و سود آوری حمایت خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + چهارده =