۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4417


تجهیز سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان به ایمنی ترین لوازم حفاظت فردی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان از خرید تجهیزات جدید وایمنی حفاظت فردی برای آتش نشانان شهرستان رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس علی رمضانی نژاد با اشاره به تجهیز پرسنل آتش نشانی به لوازم فردی جدید وایمنی گفت: سازمان آتشنشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان با هدف افزایش کارایی نیروی های عملیاتی نسبت به خرید تجهیزات حفاظت فردی با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا اقدام نموده است.

وی افزود: سرعت، دقت و داشتن تجهیزات و امکانات از ضرورت های موفقیت در آتش نشانی و ایفای وظیفه آتش نشانان در عملیات ها است به همین دلیل تلاش شده است با تامین این تجهیزات نسبت به ارتقا امکانات آتش نشانان و افزایش ایمنی و خدمات دهی در این حوزه اقدام شود.

رمضانی نژادبیان کرد:هرچندتجهیزات آتش‌نشانی گران‌قیمت است ولی وجودشان بسیار حیاتی می باشدوتهیه لوازم وتجهیزات ایمنی یکی ازضروری‌ترین نیازهای این سازمان به شمار می‌رود که خوشبختانه موفق شدیم در طی سال جاری بخش قابل‌توجهی از تجهیزات موردنیاز سازمان را تهیه و بهره برداری کنیم.

وی درپایان افزود:شغل آتش‌نشانی شغلی است که به صورت مستقیم با جان مردم در ارتباط است و با توجه به اهمیت سرعت عمل آتش نشانان در زمان وقوع حوادث، به روز رسانی تجهیزات این حوزه از ضرورت های توسعه شهری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + نوزده =