منو

تجهیز سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان به ایمنی ترین لوازم حفاظت فردی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان از خرید تجهیزات جدید وایمنی حفاظت فردی برای آتش نشانان شهرستان رفسنجان خبر داد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس علی رمضانی نژاد با اشاره به تجهیز پرسنل آتش نشانی به لوازم فردی جدید وایمنی گفت: سازمان آتشنشانی وخدمات ایمنی شهرداری رفسنجان با هدف افزایش کارایی نیروی های عملیاتی نسبت به خرید تجهیزات حفاظت فردی با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا اقدام نموده است.

وی افزود: سرعت، دقت و داشتن تجهیزات و امکانات از ضرورت های موفقیت در آتش نشانی و ایفای وظیفه آتش نشانان در عملیات ها است به همین دلیل تلاش شده است با تامین این تجهیزات نسبت به ارتقا امکانات آتش نشانان و افزایش ایمنی و خدمات دهی در این حوزه اقدام شود.

رمضانی نژادبیان کرد:هرچندتجهیزات آتش‌نشانی گران‌قیمت است ولی وجودشان بسیار حیاتی می باشدوتهیه لوازم وتجهیزات ایمنی یکی ازضروری‌ترین نیازهای این سازمان به شمار می‌رود که خوشبختانه موفق شدیم در طی سال جاری بخش قابل‌توجهی از تجهیزات موردنیاز سازمان را تهیه و بهره برداری کنیم.

وی درپایان افزود:شغل آتش‌نشانی شغلی است که به صورت مستقیم با جان مردم در ارتباط است و با توجه به اهمیت سرعت عمل آتش نشانان در زمان وقوع حوادث، به روز رسانی تجهیزات این حوزه از ضرورت های توسعه شهری است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.