۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4501


ادای وظیفه به دور از حاشیه

فرماندار رفسنجان :وظیفه داریم در مدتی که مسئولیتی بر عهده ما است به دور از حاشیه وظیفه هایمان را در قبال مردم شهرمان ادا کنیم .

به گزارش ایستار ،صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان در آیین معارفه مهندس محمد مختاری به عنوان شهردار رفسنجان بیان کرد :ما وظیفه داریم در مدتی که مسئولیتی بر عهده ما است به دور از حاشیه وظیفه هایمان را در قبال مردم شهرمان ادا کنیم .

وی با اشاره به اینکه سعی کنیم حاشیه ساز نباشیم و وارد حاشیه نشویم عنوان کرد:همچون انسان هایی که برای اصلاح امور تلاش کردند گام برداریم ،زیبنده ی هر شیعه است که از امام علی (ع)پیروی کند و باور کنیم انسان های وجود دارند که تلاش میکنند در کار هایشان تقوای الهی داشته باشند .

هرندی افزود:باور کنیم در دنیای پر از حاشیه و هیاهو انسان هایی وجود دارند که تلاش میکنند،فضا را برای خدمت به مردم گشاده تر کنیم وجامعه همیشه با یک مدار و نظر اداره نخواهد شد .

فرماندار رفسنجان باتوجه به اینکه نا امید کردن مردم از ادراه کردن کشور توسط فرزندانشان شایسته نیست اظهار کرد:باور کنیم افراد بسیاری دوست دارند با تعاون و همدلی کشور و دنیا را اداره کنند،عقلا باید جلوی خون ریزی و جنگ را بگیرند،باید برای اداره کردن یک مجموعه نقاط مشترک را تقویت کرد وما شهیدانی داریم که برای سعادت بشریت از جان خود گذشتند .

وی افزود : میتوان از شهید حاج قاسم سلیمانی پیروی کرد،باور کنیم هیچ کس از مریخ ،مشتری و کشور دیگری دلسوزانه برای اداره کشور نخواهد امد و بخاطر موضوعات کوچک ذهن مردم و مسئولین را آشفته نکنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =