منو

توزیع ۱۰۰۰ پرس غذای گرم توسط موکب شهدای صنعت مس در میان نیازمندان

در آستانه شب نورانی قدر و بیست‌وسومین شب از ماه مبارک رمضان، با تأسی به سیره ابوالایتام حضرت مولا امیرمؤمنان امام علی (علیه‌السلام) ۱۰۰۰ پرس غذای گرم به همت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تهیه، و توسط موکب شهدای صنعت مس در بین نیازمندان و مستمندان توزیع شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام خداوند و ملائکةالله بر شهید بزرگ و مظلوم رمضان. هم‌او که زبان حالش را -با فرق شکافته- چنین سروده‌اند:
«بدنم را به سوی خانه، عزیزان! مبرید/ بگذارید غذا بهر یتیمان ببرم»…

به گزارش ایستار ،امروز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه در آستانه شب نورانی قدر و بیست‌وسومین شب از ماه مبارک رمضان، با تأسی به سیره ابوالایتام حضرت مولا امیرمؤمنان امام علی (علیه‌السلام) ۱۰۰۰ پرس غذای گرم به همت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تهیه، و توسط موکب شهدای صنعت مس در بین نیازمندان و مستمندان توزیع شد.

توزیع این بسته‌های غذایی، در راستای مسئولیت‌های اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و در ادامه کمک‌های معیشتی مجتمع انجام شد و این روال در ایام سال به مناسبت‌های مختلف ادامه خواهد یافت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.