۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4773


تحویل انسولین به شرط ثبت نام در بانک اطلاعاتی کلینیک دیابت صورت خواهد گرفت

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اعلام اینکه ثبت نام برای دریافت انسولین الزامی و ضروری است عنوان کرد: افراد دارای بیماری دیابت باید در بانک اطلاعاتی کلینیک دیابت واقع در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان و بیمارستان حضرت ولیعصر(ع) شهرستان انار ثبت نام کرده و در این این صورت می توانند سهمیه انسولین قلمی خود را دریافت کنند.

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان؛ تمامی افراد دارای بیماری دیابت در شهرستان های رفسنجان و انار که انسولین دریافت می کنند تا پایان اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند به کلینیک دیابت مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان می افزاید: کلینیک دیابت در شهرستان رفسنجان در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) و کلینیک دیابت در شهرستان انار هم در بیمارستان حضرت ولیعصر(ع) واقع شده است تا به قشر هدف ( بیماران دیابتی) خدمات لازم را ارائه دهد.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که: اگر بیماران دیابتی جهت ثبت نام مراجعه نداشته باشند سهمیه انسولین این افراد حذف خواهد شد؛ پس بهتر است با رعایت پروتکل های بهداشتی به کلینیک دیابت مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − شش =