منو

دومین جشنواره قصه گویی شهرزاد به ایستگاه پایانی رسید

آیین اختتامیه دومین جشنواره قصه گویی «شهرزاد قصه گو برایم قصه بگو» با حضور مجریان و مسئولین ستاد انتخاب پایتخت کتاب ایران در رفسنجان برگزار شد.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،غلامرضا شاه نظری دبیر جشنواره در این مراسم ضمن خوشامدگویی به حاضرین و با قدردانی از حامیان برنامه، از حمایت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تشکر کرد و افزود: جشنواره قصه گویی یکی از برنامه های ۱۴ گانه ستاد انتخاب پایتخت کتاب ایران در رفسنجان بود.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره از ۲۵ فروردین ماه آغاز شد و تا ۱۲ خرداد ادامه داشت، اظهار کرد: این رویداد به یاد مرحوم فاطمه جلالی معروف به شهرزاد قصه گو از مربیان مجرب و با سابقه مؤسسه شهرزاد برگزار شده است.

شایان ذکر است که دومین جشنواره شهرزاد قصه گو با حمایت فرمانداری و دفتر نماینده رفسنجان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان، انجمن تخصصی کودک و رسانه برگزار شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.