منو

بخشی از مشکل کمبود آب در چند روز آینده برطرف خواهد شد / لزوم صرف جویی در مصرف آب

مدیرعامل آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان با بیان این خبر گفت: برای جبران کمبود آب در شهرستان ، انشالله دو حلقه چاه در چند روز آینده وارد مدار خواهد شد.

۲۶ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش ایستار ،حسین چرخ انداز اظهار کرد: با توجه به خشکسالی های پی در پی ، کاهش میزان بارندگی و محدویت حفر چاه و برداشت از آب زیر زمینی وکاهش دبی چاه های شهر رفسنجان در تابستان امسال مجوز حفر ۴حلقه چاه جدید اخذ گردید.

وی ادامه داد: ۳ حلقه از این چاه ها حفر ، دو حلقه آن اشاءالله تا چند روز آینده در صورت تامین اعتبار تجهیز و وارد مدار بهره برداری خواهد شد و مقداری از تنش آبی و کم آبی بر طرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان بیان کرد : الگوی و میانگین مصرف برای هر نفردر شبانه روز ۱۶۰ لیتر می باشد ، چنانچه هر فرد تنها ۲۰ درصد مصرف خود را کاهش دهد ، می‌توانیم با همیاری یکدیگر مشکلات شهرستان را با چالش کمتری پشت پشت سر بگذاریم.

وی از شهرداران محترم شهرستان درخواست کرد که ترتیبی اتخاذ کنند تا برای آبیاری فضای سبز از آب شرب شهری استفاده نشود ، همچنین از کسانیکه کارواش و ساخت ساز دارند نیز انتظار داریم از آب شرب استفاده نکنند .

مهندس چرخ انداز تاکید کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم با توجه به کمبود آب بیش از ۲۰۰ لیتر در ثانیه ، در صورت مشاهده هر گونه انشعاب و پمپ غیر مجاز مراتب را به سامانه ۱۲۲ یا شماره تلفن ۳۴۲۸۱۰۰۰ اطلاع دهید تا نسبت به جمع آوری اقدام گردد.

وی ادامه داد : از شهروندان عزیز خواهشمندیم نسبت به نصب پمپ غیر مجاز اقدام نکنند تا امکان استفاده و بهرمندی از آب شرب وبهداشتی وسالم برای همه فراهم گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان در پایان یادآور شد ، سال گذشته نیز ۴ حلقه چاه حفر وتجهیز و وارد مدار بهره برداری گردید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.