منو

قدردانی لیست گام دوم انقلاب از حضور حماسی مردم رفسنجان

امیدواریم که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ع)، آرمان تحقق شهری در تراز انقلاب اسلامی و شأن مردم شریف آن را تحقق بخشیم.

۰۳ تیر ۱۴۰۰

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم فهیم ،بزرگوار و زمان شناس رفسنجان
با سلام و عرض ارادت.
به عنوان جمعی از فرزندان انقلابی شما کلامی در خور سراغ نداریم که در قدردانی از حضور حماسی شما به زبان جاری سازیم.
بعنوان جوانان گام دوم انقلاب در رفسنجان با قدم‌هایی که با امید به همیاری شما استوار شد با برنامه و انگیزه، پای در این میدان گذاردیم تا بتوانیم گره ای از کوه مشکلات مردم باز کنیم و در این راه از تحمل سختی ها ابایی نداشتیم.
اینک، پس از خلق حماسه ای کم نظیر و پس از کسب نتیجه ای مطلوب و راه یابی بخشی از کاندیداهای لیست گام دوم انقلاب به شورای شهر بر خود فریضه میدانیم در برابر تمامی علاقمندان به نظام اسلامی با هر سلیقه و گرایش سیاسی که در پای صندوق های رای حاضر گشته سر تعظیم فرود آورده و از اعتماد تان به اعضای منتخب لیست گام دوم ، خاضعانه قدردانی نماییم.
در پیشگاه شما مردم نجیب رفسنجان که در یکی از سخت‌ترین دوران های انقلاب اسلامی به میدان آمده و کاری کارستان کرده اید، عهد می‌بندیم که با همه توان بدنبال تحقق منافع همه شهروندان شهر باشیم و در دفاع از منافع مردم ذره‌ای کوتاهی و مصلحت اندیشی نکنیم.
امیدواریم که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ع)، آرمان تحقق شهری در تراز انقلاب اسلامی و شأن مردم شریف آن را تحقق بخشیم.
خدمتگزاران شما مردم
لیست گام دوم انقلاب


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.