۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5120


اردشیر سعد محمدی:باید برای نیروی انسانی شایسته هزینه کرد

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران تاکید کرد:باید نیروی انسانی شایسته را پرورش و اموزش داد ،برای آن هزینه کرد و مسیر درستی را برای پرورش آن انتخاب کرد که بتوانیم جوانانی را پرورش دهیم که مایه افتخار نظام و کشور شوند .


به گزارش ایستار،عصر امروز اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث دو مجتمع تمام هوشمند در شهر سر چشمه بیان کرد:برای من جای مسرت و خوشحالی دارد که در این آیین شاهد ایجاد،افتتاح و شروع به کار یک مدرسه تمام هوشمند هستیم و همچنین وظیفه دارم از حسین احمدی مدیر مجتمع مس رفسنجان بخاطر نوع نگاهش تشکر کنم زیرا نیروی انسانی شایسته است که تحول ایجاد میکند .

وی افزود :باید نیروی انسانی شایسته را پرورش و اموزش داد ،برای آن هزینه کرد و مسیر درستی را برای پرورش آن انتخاب کرد .امیدوارم در این مدرسه هوشمند به گونه ای برنامه ریزی شود که بتواند جوانانی را پرورش دهد که مایه افتخار نظام و کشور شوند که بتوانیم در آینده از انها استفاده شایسته ای داشته باشیم .

اردشیر سعد محمدی با اشاره به اینکه شرکت ملی صنایع مس ایران مسیر خوبی را طی میکند بیان کرد: در حال حاضر حدودا ۱۰۲۰۰۰میلیارد تومان پروژه را شروع کردیم و امیدوار هستیم در چهار سال آینده جز ده کشور برتر جهان در تولید مس قرار بگیریم که طی کردن مسیر درست بیانگر استفاده از نیروی انسانی شایسته است .

در اخر گفت :همه ی ما موظف هستیم نیروهای انسانی شایسته را به درستی چه در بعد علمی ،چه بعد دینی ، چه بعد اخلاقی وچه بعد تخصصی پرورش دهیم که امیدوار هستم خداوند در این راه بزرگ ما را کمک کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + سه =