۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5546


افتتاح چندین پروژه در شهرستان رفسنجان+تصاویر

به مناسب هفته دولت چندین طرح آموزشی ،خدماتی،عمرانی و رفاهی در شهرستان رفسنجان باحضورحمیده واعظی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان افتتاح شد .

به گزارش ایستار،به مناسب هفته دولت چندین طرح آموزشی ،خدماتی،عمرانی و رفاهی در شهرستان رفسنجان باحضورحمیده واعظی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان افتتاح شد .

پمپ بنزین خیرمند به متراژ ۱۵۰۰متر مربع ،میزان اعتبار ۱۵میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۰نفر ومجتمع رفاهی باقری به متراژ ۸۰۰۰ مترمربع و میزان اعتبار هشت میلیارد تومان  در بخش کشکوئیه به بهره برداری رسید.

پروژه های شهرداری شهر کشکوئیه؛زیرسازی و آسفالت معابر شهری به اعتبار یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان ،روشنایی بلوار امام حسین (ع) و بلوار شریعتی به اعتبار پانصد و پنجاه میلیون تومان ،دوربین مدار بسته به اعتبار ۳۷۰میلیون تومان ،سنگ فرش شهدا  گمنام به اعتبار ۱۲۰میلیون تومان از دیگر پروژهای قابل افتتاح در این بخش بودند.

سالن آزمون الکترونیکی شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان  به مساحت ۸۰۰ مترمربع و اعتبار۱۰ میلیارد تومان در دانشکده پرستاری با ظرفیت ۲۷۰ نفر افتتاح شد.

ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای حمیدآباد به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و میزان اعتبار یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان  به بهره برداری رسید .

در پایان پایگاه اورژانس شهری شماره۳ به مساحت ۱۰۰ متر مربع و اعتبار۶۵۰ میلیون تومان  در شهرستان رفسنجان افتتاح شد .

در حاشیه افتتاح  پروژه های شهرستان رفسنجان به مناسبت هفته دولت معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان از کارگاه قالی بافی بانوان هنرمند رفسنجانی بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =