منو

رونمایی از نخستین اتوبوس دو طبقه‌ی گردشگری دررفسنجان

از نخستین اتوبوس دو طبقه‌ی گردشگری شهر رفسنجان رونمایی شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

 

به گزارش  ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان يكي از مواردي كه سال هاست به عنوان فرصتي براي توسعه شهرهاي مختلف مطرح مي شود حوزه گردشگري است و يكي از بخش هايي كه به ويژه طي چندسال گذشته مورد توجه قرار گرفته، حوزه حمل ونقل در گردشگري است به نوعي كه طي اين سال ها در برخي از شهرهاي توريستي جهان شاهد استفاده از گونه هاي متفاوت حمل ونقل براي جذب گردشگران بوده ایم؛ در همین راستا نخستین اتوبوس دو طبقه‌ی گردشگری شهر رفسنجان با حضور رئیس واعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان ؛ سرپرست شهرداری و مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهری شهرداری رونمایی شد.

مدیر عامل سازمان حمل، نقل شهری شهرداری  با بیان اینکه این اتوبوس قابلیت جابه جایی ۵۰ گردشگر را دارد، افزود: این اتوبوس در دو طبقه طراحی شده است که طبقه‌ی بالای آن به‌صورت روباز است.

محمدرضاسلمانی اضافه کرد: این اتوبوس از اتوبوس‌های خود سازمان است که با صرف هزینه‌ی ۹۰۰میلیون تومانی، بهسازی و به صورت دو طبقه جهت گردشگری طراحی شده است.

وی در خصوص روند فعالیت این اتوبوس گفت: به زودی؛ ایستگاهی برای شروع فعالیت این اتوبوس در نظر گرفته می شود و از آنجا ،ضمن سوار کردن شهروندان و گردشگران ،از نقاط مختلف سطح شهر بازدید خواهندداشت.

 

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.