منو

لمس اثار مثبت هشت سال دفاع مقدس در سطح جامعه

حجت الاسلام محمود حسینی امام جمعه موقت رفسنجان تاکید کرد:جهاد و جنگ اثار مثبتی در جامعه داشته است که هم اکنون این آثار  از جمله تقویت توان رزمی و دفاعی،جلوگیری از تجاوزات بعدی ،احیا شجاعت افراد جامعه و عزت اسلام را میتوان در سطح جامعه لمس کرد.

۰۷ مهر ۱۴۰۰

به گزارش ایستار صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان  در آیین تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد :ایثارگران با چهره های جوان ،با نشاط و با انگیز برای آبروی کشور ،استان ها و شهرستان ها جهاد کردند و در حال حاضر با غباری که بر روی محاسن  و سرشان نشسته است در جبهه ای دیگر از کشور دفاع میکنند .

 وی افزود:شهید حاج قاسم سلیمانی شهید پر افتخار و پر آوازه  استان کرمان، ایران و اسلام  از ابتدای تا انتهای هشت سال دفاع مقدس همراه رزمندگان بود و پشت جبهه و سنگر نشین نبود .ایشان بعد از پایان جنگ در جبهه های دفاع از اسلام در صحنه های سخت تر ،موثر تر و تاثیر گذار تر جهاد در راه خدا را ادامه داد.

در ادامه آیین حجت الاسلام سید محمود حسینی امام جمعه موقت رفسنجان بیان کرد:جهاد و شهادت یک نوع معامله است البته نه از نوع دنیایی بلکه یک داد و ستد معنوی است که یک طرف آن مومنان و عاشقان و طرف دیگر معبود و محبوب است .

وی در پایان گفت:جهاد و جنگ اثار مثبتی در جامعه داشته است که هم اکنون این آثار  از جمله تقویت توان رزمی و دفاعی،جلوگیری از تجاوزات بعدی ،احیا شجاعت افراد جامعه و عزت اسلام را میتوان در سطح جامعه لمس کرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.