۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=5787


لمس اثار مثبت هشت سال دفاع مقدس در سطح جامعه

حجت الاسلام محمود حسینی امام جمعه موقت رفسنجان تاکید کرد:جهاد و جنگ اثار مثبتی در جامعه داشته است که هم اکنون این آثار  از جمله تقویت توان رزمی و دفاعی،جلوگیری از تجاوزات بعدی ،احیا شجاعت افراد جامعه و عزت اسلام را میتوان در سطح جامعه لمس کرد.

به گزارش ایستار صبح امروز مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان  در آیین تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد :ایثارگران با چهره های جوان ،با نشاط و با انگیز برای آبروی کشور ،استان ها و شهرستان ها جهاد کردند و در حال حاضر با غباری که بر روی محاسن  و سرشان نشسته است در جبهه ای دیگر از کشور دفاع میکنند .

 وی افزود:شهید حاج قاسم سلیمانی شهید پر افتخار و پر آوازه  استان کرمان، ایران و اسلام  از ابتدای تا انتهای هشت سال دفاع مقدس همراه رزمندگان بود و پشت جبهه و سنگر نشین نبود .ایشان بعد از پایان جنگ در جبهه های دفاع از اسلام در صحنه های سخت تر ،موثر تر و تاثیر گذار تر جهاد در راه خدا را ادامه داد.

در ادامه آیین حجت الاسلام سید محمود حسینی امام جمعه موقت رفسنجان بیان کرد:جهاد و شهادت یک نوع معامله است البته نه از نوع دنیایی بلکه یک داد و ستد معنوی است که یک طرف آن مومنان و عاشقان و طرف دیگر معبود و محبوب است .

وی در پایان گفت:جهاد و جنگ اثار مثبتی در جامعه داشته است که هم اکنون این آثار  از جمله تقویت توان رزمی و دفاعی،جلوگیری از تجاوزات بعدی ،احیا شجاعت افراد جامعه و عزت اسلام را میتوان در سطح جامعه لمس کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =